Haber

Siyah Kalbin Anlamı Nedir 2022 Siyah Kalp Emojisi Anlamı

Siyah kalbin anlamı nedir, Siyah kalp anlamı, Siyah kalp emoji anlamı, Siyah kalp ne anlama gelir işte detaylar.

Whatsapp gibi mesajlaşma uygulamaları ve sosyal medya üzerinde gönderilerde birçok kullanıcı tarafından yapılan paylaşımlarda kullanılan siyah kalp emoji anlamı nedir. Paylaşılan her kalbin bir duygu karşılığı vardır ama siyah kalbin birden fazla anlamı olabiliyor.

Arkadaşlarınızla gelen gönderilerde veya sosyal medya paylaşımında gördüğümüz ve ne anlama geldiğini merak ettiğimiz farklı renk kalp emojieri çok dikkatimizi çekmiştir. Mavi kalp 💙, Beyaz Kalp 🤍, Mor Kalp 💜, Kırmızı kalp ❤️,Yeşil Kalp 💚 Turuncu Kalp 🧡 ve Siyah kalp emojisi 🖤 her rengin kendi içinde farklı bir anlamı vardır. Çoğu rengin genelde tek bir anlama veya yakın anlamlara gelse de siyah kalp faklı birkaç anlama gelmektedir. Peki siyah kalp ne demek;

Siyah Kalp Anlamı

Siyah kalp ne anlama gelir sorusunun cevabı karanlık ile beslenmiş bir mizah duygusu yansıtır. İnsan ruhunun karanlık kısmına açılan bir penceredir. Ayrıca sıkıntı, dert ve kaygı ifade eder. Siyah kalp emojisi birisi tarafından haksızlığa uğrandığında ve kasvetli bir günde içiniz sıkıldığında huzursuz olduğunuzu anlatmak için kullanılabilir. Yani depresif ruh halinizi anlatmak için kullanılabilir.

Siyah Kalp Emoji Ne demek

  • Instagram da siyah kalp ne demek sorusunun cevabı olarak “Black Lives Matter” akımı için siyahların hayatı değerlidir sloganı ile çokça sosyal medyada sıkça kullanılan bir emojidir.
  • Çok sevilen birinin ölümünden duyulan üzüntüyü gamı belirmek için taziye mesajının sonuna eklenen siyah kalp emojisi kaybedilen kişiye duyulan sevgi ve bundan kaynaklı yaşanan üzüntüyü ifade etmekte siyah kalp kullanılır.
  • Siyah giyinmeyi ve siyah olan her şeyi seven kişilerin kalp emoji siyah olarak severler. Bolca siyah eşya ve elbise paylaşımından sonra siyah kalpli emoji eklerler buda o kıyafete veya eşyaya olan sevgiyi temsil eder.
  • Birini seviyorsanız ona kırmızı kalp gönderirsiniz. Eğer ona olan sevginiz herhangi bir şekilde azalırsa ve o kişi yüzünden biterse zıt anlamlısı olarak siyah kalpli emoji gönderilir. Hayal kırıklığı, ıstırap, kaygı, tasa gibi duyguları karşı tarafa iletmek için kullanılır.
  • Siyah kalp emojisi ayrıca tek başına güçlü bir kişilik olduğunu ve tüm acı ve sıkıntılar ile tek başına savaş verdiğini ifade etek için kullanılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu