Güncel Bilgiler

Soruyu Bil 4 GB İnternet Kazan

Soruyu bil 4 GB internet kazan, soruyu bil internet kazan, soru bil internet kazan Vodafone, GB kazan, soruyu bil internet kazan Türk Telekom işte detaylar.

Vodafone soruyu bil internet kazan veya Soruyu bil 4 GB internet kazan şeklinde reklamlar sizi yanıltarak dolandırılmanıza sebep olabilir. Bu tip kampanyalar için operatörünüzün web sitesi üzerinde herhangi bir bildirimi veya reklamı yok ise bu tip reklamlara güvenmeyin. Büyük operatörler düzenlemiş oldukları kampanyaları daha fazla abone çekmek için reklamlar ve bildirimler ile duyurur ve web siteleri üzerinde buna yer verirler. Bu sebepten ötürü internette görmüş olduğunuz Vodafone soruyu bil internet kazan veya soruyu bil internet kazan Türk Telekom şeklindeki reklamlar ücretli içerikler olabilir. Ücretli içerikler abone olduktan sonra sizden her ay belirli bir ücret kesen ve faturanıza bu ücreti yansıtan servislerdir.

Vodafone Soruyu Bil İnternet Kazan

Vodafone soruyu bil internet kazan kampanyası veya Soruyu bil internet kazan Türk Telekom kampanyası; Bir ücretli abonelik servisi olan Hızla kazan tarafından düzenlenen internet kapmayasıdır. Hızla kazan aboneliğini sağladıktan sonra soruları bilen abonelere internet kazandırıyor. Ücretli bir abonelik servisi olduğundan ve iptal etmediğinizde her ay otomatik olarak yenilenen bir servis olduğundan ücretlendirmeleri bilmeden abonelik yapmamaya dikkat edin. Hızla kazan abonelik aylık ücreti 36 TL’dir. Vodafone ücretli özel servislerinden 5109 servisidir.

Hızla kazan abone olan kullanıcılarına bilgi yarışması yapıp ödül olarak internet (GB kazan) tanımlayan bir yarışma uygulamasıdır. Günlük olarak 6 soru verilir ve bu soruları cevaplamanız için 60 Saniye süre tanımlanır. Soruları ne kadar hızlı cevaplarsanız kalan sürede ekstra puan olarak tanımlanır. Her soru cevabı da 10 puan olarak hesaplanacaktır. 1 GB internete kazanabilmeniz için 500 puan toplamanız gerekecektir. İlk abonelikte 3 GB hediye verir. Ayrıca aboneliği iptal etmezseniz her ay otomatik olarak yenilenir.

İnternette karşınıza çıkan reklamlarda soruyu bil internet kazan veya soruyu bil hediye kazan şeklinde bildirimler bu tip aboneliklere sizi yönlendirecektir. Bu tip servisler direk operatörlere bağlı servisler değildir. Bu servislere abonelik sağlarsanız ve ücret kesintisi yaşarsanız itiraz etseniz dahi ücret iadesi sağlanmaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu