Teknoloji

Taksitle Telefon Nasıl Alınır 2023 Cep Telefonu Kaç Taksitle Satılır?

Taksitle cep telefonu almayı düşünenler için, taksitle telefon nasıl alınır 2023 rehberi. Cep telefonu kaç taksitle satılıyor?

Taksitle telefon nasıl alınır 2023 yılında birden fazla seçenek ile alınabilir. Bazı vatandaşlar Gsm operatörünü tercih ederken bazıları da teknoloji mağazalarından akıllı cep telefonlarını alıyorlar. Akıllı telefon alırken peşin yerine taksitli almayı tercih eden vatandaşlar olabiliyor. Tabi ki onlar için bazı kolaylıklar sağlanıyor. Kullandığınız Gsm operatöründen faturalı hat ile yada çeşitli mağazalardan taksitli satın alım gerçekleştirebiliyorsunuz.

Taksitle telefon nasıl alınır 2023 modeller için birden fazla seçenek bulunmaktadır. Bunlardan ilki faturalı hat kullanıyorsanız biriken puanlar ile taksitli olarak GSM operatörünüzden fatura üzerine ek cihaz satın almaktır. Yeni yasadan dolayı kredi kartına taksitli akıllı telefon alınamadığı için insanların en çok tercih ettiği yöntemdir. Bir diğer yöntem ise elektronik ürün satan mağazalardan taksitle satın almaktır.

Taksitle Telefon Satan Yerler

Taksitle telefon satan yerler, genelde elektronik ürün satan mağazalardır.

Kredi Kartına Taksitle Telefon Nereden Alınır

Çıkan yasadan dolayı mağazaya gidip kredi kartına taksitle akıllı telefon alamıyorsunuz. Kredi kartına taksitle telefon nereden alınır çok fazla insanın merak ettiği bir konu ancak ülkemiz için bu işlem yapılamamaktadır. Kredi kartı yerine nakit olarak satış yapan ve taksit imkanı sağlayan mağazaları bularak akıllı telefonu taksitli alabilirsiniz.

Cep Telefonu Kredi Kartı Taksit 2023

Online yollarla yada mağazaya gidip kredi kartına taksitli telefon alamıyorsunuz. Cep telefonu kredi kartı taksit 2023 yılında da yasa nedeniyle yapılamamaktadır. Hattınızın üzerine ya da Vatan gibi Mağazalardan Fibabanka Kredisiyle alabiliyorsunuz.

Vodafone Telefon Kampanyası

Elden Taksitle Telefon Almak İstiyorum

Elden Taksitle Telefon Almak İstiyorum İstanbul, İzmir, Konya ve Ankara gibi illerde çokça merak edilen şeylerdendir. Nakit satış ve taksitli akıllı cep telefonu alabileceğin birçok özel işletme bulunmaktadır. Bu mağazalardan taksitli ürün aldığınızda mağaza size kredi açmış olur. Elden taksitle telefon almak istiyorum diyorsanız en güvenli yöntem bilinen marka mağazalardan alışveriş yapmaktır.

Cep Telefonu Kaç Taksitle Satılır?

Cep telefonu taksit sayısı farklılık gösterebilmektedir. Operatörlerde önceki yıllarda 36 ay’a kadar yükselen taksit miktarı gelen düzenleme ile 12 ay, 6 ay ve 3 ay olarak düzenlenmiştir. Bu taksit sayılarından birini seçerek faturanızın üzerine akıllı telefon almak mümkün.

Media Markt Taksitli Telefon Nasıl Alınır

Taksitleri nakit olarak ödeme imkanı veren Media Markt gibi mağazalardan akıllı telefon almak için bizzat alacak kişinin mağazaya gitmesi gerekir. Media Markt taksitli telefon nasıl alınır denildiğinde aranan ilk özellik düzenli bir maaş alıyor olmanızdır. Mağazaya gittiğinizde kısa bir inceleme yapılır ve uygun görülmeniz halinde akıllı telefon alabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Taksitle Telefon Nasıl Alınır

Vatan bilgisayardan taksitli cep telefonu nasıl alınır, akıllı telefon alabilmek için Fibabanka’dan limitinize bakılır. Telefon alacak kişinin Vatan Bilgisayar mağazasına giderek ne kadar limitinin olduğunu sorgulaması gerekir. Eğer evden Fibabanka kredinizi öğrenmek isterseniz;

  • Vatan yazıp bir boşluk bırakıp TC Kimlik numaranızı yazın,
  • 3422’ye kısa sms gönderin,
  • Mesajınıza yanıt olarak ne kadar kaç TL’ye kadar kullanabileceğiniz kredi bilgisi gelir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu