Haber

Tik İşareti Kopyala 2023

Tik İşareti Kopyala yapıştır yapmak isteyenler için burada çeşitli renklerdeki ve stillerdeki tik işaretlerini listeledik. Buradan tik işareti kopyalayarak istediğiniz herhangi bir alanda kullanabilirsiniz.

Whatsapp durumunuzda ya da adınızda, Instagram biyografi kısmında ya da adınızın yazdığı yerde, Twitter ve Telegram gibi çeşitli sosyal medya uygulamalarında da bunları kullanabilirsiniz.

Tik İşareti Kopyala Yapıştır

Tik işareti kopyala yapıştır işlemi için aşağıdaki tik işaretlerinden herhangi birini kullanmanız yeterlidir. Yeşil tik ve Mavi tik emojilerini kopyalayıp istediğiniz herhangi bir alanda kullanın.

✔️☑️✅

Yukarıda direkt olarak yeşil tik, mavi tik ve yeşil kutu tik işaretlerini kopyalamak için ilgili emojiyi seçip ardından kopyala seçeneğine dokunun.

Tik İşareti Kopyala Yeşil

✅ ✔️ yeşil tik işaretini kopyalamak için mobil cihazınızdan ya da bilgisayarınızdan seçmelisiniz seçimi yaptıktan hemen sonra çıkan kopyala seçeneğine dokunun. Kopyaladıktan sonra Twitter, Facebook, Instagram, Telegram, Whatsapp ve çeşitli sosyal medya uygulamalarında kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu