Güncel Bilgiler

Trendyol Pazaryeri Giriş, Pazaryeri Nedir

Trendyol pazaryeri giriş, Trendyol pazar yeri, Trend yol giriş, Trendyol pazaryeri giriş ekranı linki, Trendyol satıcı giriş ekranı, Trendyolpartner sayfası linki, pazaryeritrendyol sayfası ile ilgili bilgiler işte detaylar.

Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitesi olan Trendyol e-ticaret ile ilgilenen ve bu alanda para kazanmak isteyen girişimciler için Trendyol pazar yeri ile partnerlik almaya olanak sağlıyor. Trendyol üzerinden satıcılardan biri olmak istiyorsanız Trendyol mağaza açma işlemleri ve Trendyol tarafından istenen belge süreçlerini bilmeniz gerekmektedir. Trendyol önceki süreçlerden farklı olarak artık Trendyol pazaryeri, Trendyol yemek ve Trendyol hızlı market ile farklı alanlarda da hizmet vermekte. Bu sebepten ötürü eğer bir işletmeniz var ise buna uygun alandan başvuru yapmanız gerekecektir. Öncelikle Trendyol üzerinden satıcı başvurusu ile üyelik açmanız gerekecektir.

Trendyol Pazaryeri

Trendyol satıcı formu üzerindeki bilgileri doğru bir şekilde doldurarak ön başvuruda bulunmanız gerekecektir. Başvurunuz Trendyol tarafından detaylı bir şekilde incelendikten sonra size olumlu veya olumsuz mail olarak dönüş işlemi sağlanır. Eğer başvurunuz kabul edilirse sizden Faaliyet Belgesi, Vergi Levhası, İmza Sirküleri, Ticari Sicil Gazetesi ve Trendyol Sözleşme Formu talep edilecektir. Bu belgeleri tamamlayarak ıslak imza ile birlikte 15 gün içerisinde Trendyol belirmiş olduğu adrese iletmeniz gerekecektir. Bunun dışında dijital alanda gönderebileceğiniz diğer belgeleri Trendyol partner hesabı içerisinde ekleyerek kaydede bilirsiniz.

Trendyol Pazaryeri Giriş

Trendyol Pazaryeri
Trendyol Pazaryeri

Trend yol giriş işlemleri için Trendyol linkine tıklayarak Trendyol pazaryerine giriş yapabilirsiniz. Trendyol pazaryerine mağaza sahipleri ve Trendyol satıcı yani Trendyolpartner olanlar gerekli evrakları tamamladıktan sonra giriş yapabilirler. Burada magaza için ürün ekleme, yeni ürün yükleme, ürün kaldırma, fiyat güncelleme, barkod oluşturma, kargo firması değiştirme, e-posta güncelleme gibi birçok işlemi bu sayfada yapabilirsiniz. Yani eğer üyeliğiniz onaylandıysa mağazanız ile ilgili bütün işlemleri Trendyol mağaza girişi yani partner.trendyol.com adresi üzerinden yapabilirsiniz.

Ayrıca Trendyol pazar kısmından uygulama ve web sitesi üzerinde reklam yayınlayabilirsiniz. Trendyol mağaza giriş ekranında bütçenize uygun reklam seçenekleri ile mağazanızı tanıtabilirsiniz. Trendyol pazaryeri üzerinden anlaşmalı kargo firmalarını seçerek sizin için daha uygun firma ile çalışabilirsiniz. Eğer Trendyol üzerinden bir mağaza açmayı düşmüyorsanız başvuru dahil mağazanız ile ilgili tüm işlemleri Trendyol pazar yeri giriş ekranından yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu