Haber

Türk Telekom Faturasız Yeni Dijital Paketler Nasıl Yapılır?

Türk Telekom faturasız hatta geçiş yapacak olanlar ya da hattını Türk Telekom‘a taşımayı düşünenler kesinlikle bu paketleri incelemeli. Türk Telekom faturasız Dijital Paketler‘den kendinize uygun olanı seçip kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Gsm operatörleri farklı kampanyalar yaparak, müşteri sayısını arttırmayı hedeflemektedir. Ayrıca paket fiyatları da müşteriler için büyük önem taşıdığından en uygun fiyata en bol içerik kampanyaları ile yeni müşteriler kazanmayı hedeflerler. Türk Telekom‘da son zamanlarda en fazla kullanılan tarifeler ise Dijital Paketler oldu diyebiliriz.

Türk Telekom Yeni Dijital Paketler 1 GB‘tan başlayıp 25 GB‘a kadar farklı seçenekler sunuyor. Herkes kendi bütçesine ve kullanımlarına en uygun paketi bu sayde alabiliyor. Yeni Dijital Paketler 28 günlük ve sadece Online İşlemler mobil uygulamasından satın alınabiliyor. Siz de Online işlemler uygulamasından hem paketleri inceleyebilir hem de satın alabilirsiniz. Paketler 1 GB, 5 GB, 10 GB, 15 GB, 20 GB ve 25 GB olacak şekildedir. Aşağıdan paket içeriklerini inceleyebilirsiniz.

Yeni Dijital Paketler

Aşağıda Türk Telekom Yeni Dijital Paketleri ve içeriklerini listeledik. Ayrıca paketlerin fiyatları da yine aşağıda listelenmiş durumda. Fakat satın almadan önce ilgili paketin fiyatını kontrol etmeyi unutmayın. Gsm operatörleri zaman zaman zam yaptığından dolayı paket fiyatları artış gösterebilir.

Yeni Dijital Paket 25 GB: 25 GB internet, 1000 dakika, 250 sms 28 gün boyunca geçerli 216 TL.

Yeni Dijital Paket 20 GB: 20 GB internet, 1000 dakika ve 250 sms, 28 gün geçerli 200 TL.

Yeni Dijital Paket 15 GB: 15 GB internet 1000 dakika ve 250 sms 28 gün geçerli 174 TL’dir.

Yeni Dijital 10 GB Paketi: 10 GB internet, 1000 dakika her yöne, 250 sms 28 gün geçerli ve 153 TL’dir.

Yeni Dijital Paket 5 GB: 5 GB internet, 1000 dakika, 250 sms 127 TL. 28 Gün geçerli olan bu paketi de Türk Telekom mobil uygulamasından alabilirsiniz.

Yeni Dijital Paket 1 GB: Paketler arasında en az interneti olandır. 1 GB internet, 1000 dakika ve 250 adet sms hakkı bulunan bu tarife 28 gün geçerlidir ve 95 TL’dir.

Türk Telekom Yeni Dijital Paketler Nasıl Yapılır?

Türk Telekom web sitesi üzerinden numarasını taşıyıp faturasıza gelen abonelere özel çok avantajlı Yeni Dijital paketlere Türk Telekom mobil uygulamasından sahip olabilirsiniz. Yeni Dijital Paketleri satın almak için Türk Telekom mobil uygulamasını telefonunuza indirin. Yeni Dijital Paketler 28 günlüktür.

Kayıt olunan paket, 28 gün içinde birden fazla defa satın alınabilir. Bunun sonucunda ise paket son alınma tarihine göre yenilenebilir. İlgili paket içerikleri sadece yurt içinde geçerlidir. Ayrıca kullanım hakları başka birine ya da başka bir hatta transfer edilemez. Aynı zamanda, kullanılmayan dakika, sms ve internet gibi içerikler, 28 günlük geçerlilik süresi sonunda silinecektir.

Türk Telekom Yeni Dijital Paketler Kalan Sorgulama

Türk Telekom GSM operatörünü kullanan ve Yeni Dijital Paketleri kullananlar kalan internet, dakika ve sms haklarını Türk Telekom mobil uygulamasından öğrenebilirler. Sms yoluyla öğrenmek isterseniz örneğin; Yeni Dijital 1 GB İÇİN: KALAN YENI DIJITAL 1GB yazarak 5555’e SMS gönderin.

Kullandığınız pakete göre sms’in gb alanını değiştirerek paketinizde kalan kullanım haklarını sorgulayabilirsiniz. Türk Telekom, siz kullanım yaparken kullanımınıza bağlı olarak %80 ve %100 bilgilendirmesini sms ile yapmaktadır.

Paketler hakkında daha fazla bilgi almak için Türk Telekom resmi internet sitesini ziyaret edebilir, müşteri hizmetlerini arayabilir ya da cep merkezlerini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu