Güncel Bilgiler

Türk Telekom Hoş Geldin Tarifeleri Detayları

Türkiye’nin en çok kullanılan operatör ve en uygun fiyatlı tarifeler ve farklı kampanyalar ile kapsama alanı üzerinde yaptığı çalışmalarla birçok yeni abone kendisine çekmeye başladı. Sunmuş olduğu tarife içeriklerindeki bol internet ve konuşma süreleri ile ve tarifelerinin uygun fiyatlı olmasından kaynaklı birçok kişi Türk Telekom’u tercih ediyordu. Yeni hat almayı düşünüyorsanız Türk Telekom Hoş Geldin tarifelerini incelemeden yeni hat almayın. Yüksek içerikleri uygun fiyatta müşterilerine sunan Tük Telekom Hoş Geldin tarifelerinden faydalanmak için Türk Telekom bayilerinden veya web sitesi üzerinden online başvuru formunu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Türk Telekom Hoş Geldin tarifeleri ile hem bütçenizi çok sarsmadan uygun fiyatlı içerikleri bol bol kullanım sağlayabilirsiniz hem de Türk Telekom online işlem uygulaması ile Sil Süpür kampanyasından hediye internet ve konuşma süresi kazanabilir. Hoş Geldin Prime tarifesi kullanan aboneler yurt dışındayken 60 Dakika aranma hediyesi de verilecektir. Paket aşım ücret bilgilerini müşteri hizmetlerini arayarak ve internet sitesi üzerinden detaylı bir şekilde öğrene bilirsiniz.

Türk Telekom Hoş Geldin Tarife İçerikleri

Türk Telekom Hoş Geldin tarifeleri yeni hat alan abonelere özel sunulan bir paket olduğundan sadece bayilerden veya internet sitesi üzerinden başvuru yaparak alınabilir. Tarifeniz aktif duruma geçtikten sonra taahhüt vermek için telefonunuzun kısa mesaj kısmından SOZ yazıp 5555’e SMS göndermelisiniz. Bu işlemi sağlamadığınızda kampanyanız aktif duruma geçmez ve Taahhütsüz olarak ücretlendirilirsiniz.

Hoş Geldin 2

Dakika 750 Dakika
SMS 250 SMS
İnternet 2 GB
Taahhütlü  Fiyatı29 TL
Taahhütsüz Fiyatı49 TL

Hoş Geldin 4

Dakika750 Dakika
SMS250 SMS
İnternet4 GB
Taahhütlü  Fiyatı33 TL
Taahhütsüz Fiyatı53 TL

Hoş Geldin 6

Dakika750 Dakika
SMS250 SMS
İnternet6 GB
Taahhütlü  Fiyatı36 TL
Taahhütsüz Fiyatı56 TL

Hoş Geldin 10

Dakika750 Dakika
SMS250 SMS
İnternet10 GB
Taahhütlü  Fiyatı42 TL
Taahhütsüz Fiyatı67 TL

Hoş Geldin Prime 15

Dakika750 Dakika
SMS250 SMS
İnternet15 GB
Taahhütlü  Fiyatı52 TL
Taahhütsüz Fiyatı77 TL

Hoş Geldin Prime 20

Dakika750 Dakika
SMS250 SMS
İnternet20 GB
Taahhütlü  Fiyatı62 TL
Taahhütsüz Fiyatı87 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu