Güncel Bilgiler

Turkcell 30. Yıl Kampanyası ile Paketini 2‘ye katla

Turkcell 30. yılını kutluyor. Mobil GSM operatörü olan Turkcell müşterilerine 30. yılına özel Paketini 2‘ye katla kampanyasını sunuyor. Bu kampanya sayesinde aboneler mevcut paketlerindeki GB’ı 2‘ye katlayabilecek. Sadece 4 günde 10 milyondan fazla kullanıcı GB’larını ikiye katladı bile. Turkcell “bu güzel yolculuğu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz” mesajıyla birlikte; siz de mayıs ayı boyunca GB’larınızı ikiye katlayabileceğinizi bildiriyor.

Turkcell 30. yıl kampanyası, ile alakalı Youtube videosunun altına baktığımızda ise birçok kullanıcının Turkcell’i övdüğü yorumları görüyoruz.

Turkcell 30. Yıl Kampanyası

Kampanyadan hem faturalı hem de faturasız aboneler yararlanabilecekler. Turkcell resmi internet sitesinde kampanya ile alakalı olarak “30. yılımızı birlikte kutlayalım! Hemen katılın GB, dakika ve SMS içeren mevcut haklarınızı ücretsiz bir şekilde katlayın.” Şeklinde kampanya tanıtımı yapılmış durumda.

Kampanya İçeriği;

“Kampanyaya katılacak olan faturasız abonelerin kampanya kriterlerine uygun olan paketinin içerisinde bulunan yurt içi her yöne dakika, yurt içi her yöne SMS ve yurt içi internet içerikleri paketin bitiş tarihine kadar yeniden yüklenir.”

Turkcell

“Kampanyaya katılacak olan faturalı abonelerin kampanya kriterlerine uygun olan tarifelerinin yurt içi her yöne dakika, yurt içi her yöne SMS ve yurt içi internet içerikleri bir ay geçerli olacak şekilde ikiye katlanacaktır..”

Hatırlatma: Kampanya içeriği yurtiçinde geçerlidir.

Turkcell 30. Yıl kampanyası nasıl yapılır?

Turkcell 30. yıl kampanyası paketi 2ye katlama nasıl yapılır:

  • Kampanyaya 30.YIL yazıp 2200’a SMS göndererek katılabilirsiniz.
  • Turkcell İletişim Merkezlerinden katılabilirsiniz.
  • Turkcell Uygulamasından katılabilirsiniz.

Faturalı ya da Hazır Kart yani faturasız aboneler, yukarıdaki yöntemlerden birini kullanarak mevcut tarifelerini ikiye katlayabilirler. Kampanyadan her bir telefon numarası sadece 1 defa faydalanabilir. Örneğin, iki tane Turkcell hattınız varsa bu iki hattan da bu kampanyaya katılım yapılabilir. Ancak, her bir hattınızdan yalnızca bir defa kampanyaya katılım yapabilirsiniz.

Kampanya 31 Mayıs 2024 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanyaya yukarıdaki geçerlilik tarihinden sonra başvuru yapsanız dahi hediye hakkı gelmeyecektir. Ayrıca 30. yıl kampanyası sayesinde tanımlanan paket içeriklerinize Dijital Operatör uygulamasından bakabilirsiniz.

Kampanyaya katılmak için sms gönderdikten sonra; tanımlamaya dair mesaj geldiğinde paket haklarınızı kullanmaya başlayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu