Teknoloji

Turkcell Askercell Paketleri 2022

Askercell Paketleri Turkcell tarafından sunulan hizmetlere dahildir. Turkcell’in askerlik görevini yapan vatandaşlar için çıkardığı hat türü olan Askercell için özel paketler bulunmaktadır. Bununla birlikte son 30 gün içerisinde Yeni Tesis ya da Numara Taşıma ile Turkcell’li olan ve Askercell Servisine geçiş yapan Faturasız Bireysel müşteriler ücretsiz Her Yöne geçerli 250 Dakika ve 2500 SMS faydalarından 1 ay boyunca yararlanabilirler. Bu kampanya 31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerli.

Askercell Nedir?

Turkcell Askercell Askerlik görevini yapan vatandaşlar tarafından kullanılan hat türüdür. Turkcell cep merkezlerinden/ mağazalarından Askercell Talep ve Onay Belgesi doldurulup imzalanması gerekir. Askercell’e geçiş yaptıktan sonra Askercell paketlerinden birini tercih edip kullanabilirsiniz.

Turkcell Askercell Paketleri

Askercell hatları faturasız hatlardır. Askercell’de paket alarak geçerli saatler içerisinde hattınızı kullanabilirsiniz. Hattınızı kullanırken satın alabileceğiniz Askercell tarifeleri ise;

Askercell İkili

Sadece Askercell abonelerinin faydalanabildiği 1000 dakika her yöne ve 1000 SMS olan pakettir. Bu pakette internet bulunmamaktadır. Çünkü askerlik görevini yapan Vatandaşlar akıllı telefon kullanamamaktadır. Turkcell’de buna uygun olarak cazip fiyatlı bir paket oluşturmuştur. Paketin aylık fiyatı ise 20TL‘dir.

Askercell İkili Paket Nasıl Yapılır?

Bu paketi yalnızca Askercell Servisi’ni kullanan bireysel ön ödemeli müşteriler satın alabilirler. Faydalanmak için ASKER IKILI yazıp 2200’a göndermeniz gerekir. Aynı zamanda, Turkcell Mağazalarından da bu paket satın alınabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu