Turkcell Faturalı Tarifeler

Turkcell Aşmaz Fırsat 12 GB Paketi

Turkcell Aşmaz Fırsat 12 GB Paketi nedir? Turkcell Aşmaz Fırsat 12 GB Paketi nasıl yapılır detayları haberimizde. Aşmaz Fırsat 12GB tarifesi ile yüksek hızda interneti ve Turkcell fırsatlarını tamamıyla kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda, her yöne 1000 dakika konuşma, 1000 SMS, 7GB internet ve 5GB sosyal medya uygulamalarında geçerli internet bulunmaktadır. Ayrıca pakete gelenlere ilk ay 20 GB internet Turkcell’den hediye.

Turkcell faturalı tarifeler arasında faturasızdan faturalıya geçiş paketleri de merak ediliyor. Aşmaz Fırsat 12 GB paketi de bu paketlerden biridir.

Turkcell Aşmaz Fırsat 12 GB Tarifesi

KONUŞMAİNTERNETSMSEK AVANTAJ
1000 DK HER YÖNEGB İNTERNETGB SOSYAL MEDYA1000 SMS HER YÖNEDergilik’te Geçerli 1GB Dergilik’te Geçerli 1GB

15.08.2022 tarihinden sonra son 90 gün içinde Hazır Kart’tan ödeme tipi değişikliği yapıp Turkcell Faturalı’ya Adana, Afyon, Antalya, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Rize, Tekirdağ, Ardahan,Şanlıurfa illerden faturalıya geçen aboneler bu paketten faydalanabilir.

Turkcell Aşmaz Fırsat 12 GB Paketi Nasıl Yapılır?

15.08.2022 tarihinden sonra her yöne 1000 dakika, yurtiçi her yöne 1000 SMS ve 7GB internet, 5GB Sosyal medya uygulamalarında internet, Dergilik’te geçerli 1GB internet kullanım hakları bu paket ile sunulmaktadır.

Pakete geçiş işlemini Turkcell cep merkezlerinden, 532 Turkcell müşteri hizmetlerinden, Resmi internet sitesinden ya da Dijital Operatör uygulamasından da yapabilirsiniz.

Tarife dahilindeki dakika, sms ve internet hakları o hatta özeldir. Farklı bir hatta ya da kişiye transfer edilemez. Kalan dakikalarınızı Dijital Operatör uygulamasından inceleyebilirsiniz. Paketi taahhütlü kullanırsanız indirimli olarak kullanabilirsiniz.

Paket seçimi yaparken kendine uygun paket arayanlar bu tarifeyi de inceleyebilirler. Eğer Turkcell faturasız hat kullanıyorsanız faturasızdan faturalıya geçiş paketlerinden birini tercih etmenizi öneririz. Bu sayede daha uygun fiyata daha bol içerikli bir tarife seçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu