Güncel Bilgiler

Turkcell Aynen 15 Tarifesi

Turkcell Aynen 15 tarifesi nasıl yapılır, Turkcell Aynen 15 tarifesi yıllık abonelik yapma ve iptal etme işte detaylar.

Mevcut operatörler içerisinde hem kalitesini hem de müşteriye verdiği değeri çokça hissettiren operatör olan Turkcell yeni gelen abonelere ve yeni hat alımına özel olan tarifesi Aynen 15 ile bünyesine birçok yeni abone çekmeyi başardı. Tüm işlemlerimizin internet ile halledildiği günümüzde kullandığımız tarifelerde en çok internet paketinin çokluğu ve fiyatına bakar tarife seçimi yapıyoruz. Turkcell için fiyatlarda biraz daha yüksek gibi görünse de çekim kuvveti ve vermiş olduğu hediyeler ile hem çok daha fazla internet kullanımı hem de müşteri hizmetlerinden aldığınız hizmetten memnun kalıyorsunuz.

Turkcell Aynen 15 tarifesi online başvurulara özel olarak 90 TL yerine 80 TL olarak 12 ay boyunca indirimli olarak kullanım sağlayabilirsiniz. Yaşlı genç demeden herkes artık akıllı telefon kullanımı ve sosyal medya kullanımını bolca yapıyor. Tarifelerimizdeki kullandığımız internetin büyük çoğunluğu da sosyal medya uygulamalarına gitmekte. Turkcell yeni aboneleri için sunmuş olduğu tarifesinde bol internetli ve indirimi taifesi olarak Turkcell Aynen 15 sundu. Tarife abone alımına açık ve online olarak başvuru yapabiliyorsunuz. Turkcell’i olmayı düşünüyorsanız sizin için en uygun tarifelerden biride Turkcell Aynen 15 Tarifesi.

Turkcell Aynen 15 Tarifesi İçeriği

Her yöne görüşebileceğiniz 1000 Dakika, 300 SMS ve 15 GB internet yanı sıra, BiP uygulamasında kullanabileceğiniz 1 GB internet, Dergilik uygulaması için kullanabileceğiniz 1 GB internet, Müzik dinleme uygulaması olan fizy için kullanabileceğiniz 5 GB internet, TV+ için ve geçerli 5 GB internet, Lifebox için kalabileceğiniz 5 GB internet ayrıca haftalık oalrak salla kazandan hediye internet ve konuşma dakikaları sizinle.

  • Her yöne 1000 Dakika
  • 1 GB BİP mesajlaşma
  • 300 SMS
  • 15 GB internet

Turkcell Aynen 15 Tarifesi herhangi bir kampanyaya dahil olmadığınızda 104,90 TL olarak faturalandırma durumu söz konusudur. Eğer online olarak ön talep formu ile başvuru yaparsanız 80 TL olarak indirimli ücretinden 12 ay boyunca faydalanabilirsiniz. “Tık diye turkcell’li ol” kanalı üzerinden başvuru yaptıktan sonra SMS ile AYNEN15 yazıp 2200 gönderdiğinizde 12 ay boyunca kampanyadan faydalanabilirsiniz. İptali için müşteri hizmetleri veya IPTAL AYNEN15 yazıp 2200 SMS göndererek kampanya iptaliniz sağlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu