Teknoloji

Turkcell GNÇ Bastı Kaptı Saatleri 2023

Turkcell Bastı kaptı kampanyası nedir? Gnç Bastı kaptı kampanya saatleri hangi günler yapılır. Turkcell Bedava internet kampanyası ile ilgili bütün detaylar.

Turkcell Gnç bastı kaptı saatleri, Turkcell bastı kaptı kampanyası hangi saatlerde yapılır? Turkcell Bastı kaptı kampanyası hakkında detaylı bilgi. Turkcell Bastı Kaptı kampanyası nasıl yapılır.

Turkcell GNÇ Bastı Kaptı Saatleri, faturalı ve faturasız aboneler tarafından sıklıkla merak edilen şeylerden biridir. Bedava internet alabilmek için güncel kampanyalara katılmak gerekir. Bu kampanyalardan biri de Bastı Kaptı kampanyasıdır.

Bastı Kaptı Kampanyası Nedir?

Kampanyanın geçerli olduğu hat türleri: Faturalı Hat – Cepten İnternet , Hazır Kart – Cepten İnternet müşterileri kampanyadan yararlanabilirler. Mobil hatlarında hediye internet kazanmak isteyen aboneler bu kampanyadan faydalanabilirler. Her Pazartesi GNÇ’lilere özel sürpriz hediyeler veren kampanya sürpriz saatinde Bastı Kaptı kampanyası olarak bilinir.

GNÇ uygulamasından 26 yaş altı gençlere fayda ve hediyeler sunarak iletişim ve tanıtım yapılan bir dijital platformdur. Kampanyaya katılmak ve bilgi almak için Dijital Operatör uygulamasını telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Kampanya ile verilen içerikler her Pazartesi faydanın sunulacağı saat itibarıyla yayınlanmaktadır.

Bastı Kaptı Kampanyası ile Alınacak Bedava internet Hediyeleri

Son verilen hediye bilgisi; 20 Eylül tarihinde 30.000 GNÇ’liye Günlük 1 GB bedava internet hediyesi verilmiştir. Kampanya kapsamında kazandığınız hediye ile ilgili bilgilendirme mesajı geldikten sonra kullanabilirsiniz. Faydanız 24 saat geçerli olacaktır. Belirlenen bu süre sonunda paket otomatik olarak silinir. Kullanılmayan haklarınız da silinir.

  • Faydalara göre kampanya kullanımı değişebilir, 4. Soruda ayrıntıları ile her Pazartesi ayrıca paylaşılır.

Turkcell Bastı Kaptı Saatleri

GNC uygulamasını telefonunuza yükleyin ve Pazartesi günleri uygulamayı açın ve butonun aktif olup olmadığını kontrol edin. Genelde Pazartesi günleri 16:00 – 17:00 saatleri ar asında aktif olan butona basın ve hediyenizi hemen kazanın.

Kampanya kapsamında verilen içerikler sınırlı sayıdadır. Bu nedenle kampanya saatlerinde kampanyaya ilk katılan abonelerden olmanız gerekir. Bastı kaptı saatleri bu nedenle Turkcell müşterileri tarafından merak edilmektedir.

Turkcell GNÇ Bastı Kaptı Saatleri

Turkcell GNÇ Bastı Kaptı Saatleri hakkında fikir ve görüşlerinizi alt kısımdaki yorum kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın. Bastı kaptı kampanyası sizin cihazınızda hangi saatte aktif hale geldi ve genelde hangi saatlerde açılıyor bizimle paylaşın.

Dijital Operatör uygulamasından Bastı Kaptı kampanyası gibi diğer kampanyaları da inceleyebilirsiniz. Ücretsiz internet ve çeşitli kampanyaları bu uygulamadan görüntülemek mümkündür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu