Teknoloji

Turkcell Dijital Güvenlik Servisi Nedir? İptali

Turkcell Dİjital güvenlik servisi nedir? Turkcell dijital güvenlik servisi iptali nasıl yapılır? Dijital güvenlik servisi ne işe yarar detayları.

Turkcell Dijtal Güvenlik servisi, Turkcell abonelerinin faturalarında zaman zaman karşılaştığı şeylerden biridir. Turkcell dijital Güvenlik servisi Turkcell‘in sunmuş olduğu bir özel servistir. Bu servis sayesinde internette daha güvenli gezinebilirsiniz. Ancak, ilgili servis ücretlidir.

Turkcell Dijital Güvenlik Servisi Nedir

Dijital Güvenlik servisi sayesinde güvenli olmayan, dolandırıcılık amaçlı sahte sitelere ve zararlı içeriğe sahip internet sitelere girmeye çalıştığınızda size uyarı verir. Aynı zamanda, e-posta, sosyal medya hesapları, uygulama, web sitelerine dair şifrelerin ele geçirilmesi halinde otomatik uyarı verir.

Bu servisi alanlara her ay, günlük geçerli 1GB internet de hediye olarak tanımlanır. Zararlı internet sayfalarından koruma özelliği otomatik başlayacaktır. Şifre sızıntı hizmetinden faydalanmak için ise https://dgs.turkcell.com.tr/ adresinden e-postanızı tanımlamanız gerekir.

Turkcell Dijital Güvenlik Servisi Nasıl iptal edilir

Turkcell Dijital Güvenlik Servisi iptali de bu hizmeti kullanmak istemeyenlerin araştırdığı konular arasındadır. Servisi iptal etmek için:

Dijital Operatör uygulamasını kullanarak veya 2200’a IPTAL GUVENLIK yazıp mesaj göndererek iptali sağlanabilir. Ayrıca Turkcell mağazalarından ya da çağrı merkezimizden de destek alınabilir.

Turkcell aboneleri dijital servis ile ilgili detaylı bilgileri Resmî internet sitesinden de inceleyebilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu