Turkcell Faturalı Tarifeler

Turkcell GNÇ Ekstra 11 GB Paketi

Turkcell Gnç’lilerin sıklıkla tercih ettiği paketlerden biri de Turkcell GNÇ Ekstra 11 GB Paketidir. Bu paket ile ilgili bütün bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Bol bol internet kullanımı, dakika ve sms hakları ve çeşitli avantajlar bu tarife ile sizleri bekliyor. GNÇ Ekstra 11 GB tarifesinin bol içerikleriyle Turkcell Faturalı’nın kalitesini hemen kullanmaya başlayın.

Bu tarifeden hat sahibi yaşı 26’dan küçük ya da kullanıcı yaşı 7 ya da 7’den büyük, 26’dan küçük olan TC vatandaşı olan bütün Turkcell bireysel faturalı ses hattı müşterileri faydalanabilirler. Bu tarifeden faydalanmak için abonelerin Paycell Mobil Ödeme onayının olmasıgerekir.

Turkcell GNÇ Ekstra 11 GB Tarifesi

Pakete taahhüt yaparsanız indirimden faydalanırsınız. Ancak taahhütsüz kullanım yapılırsa AYLIK ABONELİK 145 TL / AY olarak ödeme yaparsınız. Paket ücretleri değişebileceğinden dolayı tarifeye geçiş yapmadan önce fiyat bilgisini resmi internet sitesinden incelemeyi unutmayın.

PaketİçerikYıllık Abonelik Ücreti
GNÇ Ekstra 11 GB
 
8GB internet + her yöne 1100 dk konuşma + her yöne 250 SMS/MMS + Facebook/Twitter/Youtube/Instagram’da geçerli 3GB + görüntülü ve sesli görüşmeler dışındaki tüm kullanımlarda geçerli sınırsız BiP ve WhatsApp +Dergilikte geçerli 1 GB, Fizy’de geçerli 5GB, TV+’da geçerli 5GB, Lifebox’ta geçerli 5GB internet, GNÇ Maksi Life paketi120 TL
 • Pakete geçiş yapmak için Turkcell cep merkezlerine gidebilirsiniz.
 • Ayrıca Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak bu pakete geçiş yapabilirsiniz.

Turkcell GNÇ Ekstra 11 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Paketten TC vatandaşı olan ve Paycell mobil ödeme onayı bulunan Turkcell bireysel faturalı hat sahipleri faydalanabilirler. Tarifeye taahhüt yaparak indirimli kullanabilirsiniz. Paketi alabilmek için hat sahibinin 26 dan küçük ya da kullanıcı yaşı 7 – 25 arasında olan ( 7 ve 25 dahil) olan kullanıcılar faydalanabileceklerdir.

 • 532’yi arayarak müşteri hizmetleri aracılığıyla, Turkcell Uygulaması üzerinden ya da Turkcell mağazalarından pakete kayıt olunabilir.

Paketteki Faydalar

 • Turkcell WiFi noktalarında geçerli 10 GB internet kullanabilirsiniz.
 • Instagram/Facebook/Twitter/Youtube’a özel 3 GB internet ile sosyal medya kullanın.
 • Dergilik uygulamasına 1GB internet
 • BiP’e ve Whatsapp’ta aramalar dışında geçerli sınırsız internet  kullanımı.
 • Fizy Video Üyeliği ve Fizy’e özel 5 GB internet ile müzik ve videonu izleyin.
 • TV+ Mini Paket Üyeliği ve TV+’a özel 5 GB internet ile TV keyfi.
 • Lifebox 25 GB Standart üyeliği ve Lifebox’a özel ek 5GB internet kullanarak dosyalarınızı yedekleyin.
 • Sesli ve görüntülü aramalar dışında Whatsapp’ta geçerli hediye.

Turkcell GNÇ Ekstra 11 GB Paketi ile ilgili merak edilen soruları yanıtlamaya özen gösterdik. Eğer bu pakete geçiş yapmak istiyorsanız kullanım haklarını buradan inceleyebilirsiniz.

Nasıl İptal Edilir?

Paketi iptal edebilmek için başka bir tarifeye geçebilir ya da 532 müşteri hizmetlerini arayarak paketi iptal edebilirsiniz. Paketi taahhüt süresi dolmadan önce iptal ederseniz cayma ücreti ödemeniz gerekir. Paketi iptal etmeden önce müşteri hizmetlerinden bütün bilgileri alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu