Güncel Bilgiler

Turkcell Pasaj’da 300 TL’ye varan Bonus Fırsatı

​BonusFlaş’a özel kampanya ile Turkcell Pasaj mağazadan 16-30 Kasım 2021 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 2.000 TL ve üzeri alışverişler için 150 TL, yeni Garanti’li olarak dijital kartla yapacağınız alışverişlerde ek 150 TL, toplamda 300 TL`ye kadar Bonus puan hediye kazanılabilir.

Kampanyaya Katılım Şartları

Garanti müşterisi olanlar ilk harcamadan önce BonusFlaş uygulamasına giriş yaparak “Hemen Katıl” butonunu dokunup kampanyaya katılım yapması gerekiyor.

Kampanya dahilinde Bonus kartınız yok ise turkcell.com.tr’den ve Dijital Operatör uygulaması kullanılarak link’ten başvuru yapıp tek seferde yapacağınız 2.000 TL ve üzeri tek çekim ve taksitli alışverişleriniz için ek 150 TL, toplamda 300 TL bonus kazanırsınız. Link aracılığıyla yeni başvuru ile kart alıp fırsata katılan ve harcama yapanlar ek olarak verilen 150 TL bonus ödül yükleme tarihinde harcama yapan karta yüklenir.

Bonus’unuz halen yoksa kampanyadan yararlanmak için https://www.bonus.com.tr/kredi-karti-basvurusu?SourceCode=5C060744&utm_source=turkcell_banner&utm_medium=banner&utm_campaign=do_basvuru adresini ziyaret edin.

Kampanyadan kimler faydalanabilir?

BonusFlaş üzerinden kampanyaya katılım yapan ve Turkcell Pasaj’dan alışveriş yapan Garanti BBVA müşterileri faydalanabilecekler.

Kampanya ile alakalı detayları Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu