Turkcell Faturalı Tarifeler

Turkcell Platinum Star 15 GB Paketi (Faturalı Tarifeler)

Turkcell faturalı tarifelerden olan, Turkcell Platinum Star 15 GB paketinin bol içerikleri ile birlikte Turkcell Faturalı’nın kalitesine hazır mısınız? Platinum Star 15 GB tarifesi 15 GB internet, her yöne 2500 dakika, Turkcell’lilerle sınırsız konuşma, her yöne 500 SMS/MMS kullanım haklarını sunar. Bu tarife ile taahhüdünüzü 12 ay uzatmanız, yeni kontrata geçmeniz ya da kalan ay kadar üst pakete geçilmesi halinde ilk ay 30 GB internet paketi hediye edilir. Bu hediye 365 günde en fazla 3 defa ve 2 ayda 1 defa alınabilmektedir.

Turkcell Platinum Star 15 GB Paketi

Platinum Star 15 GB tarifesi 15 GB internet, her yöne 2500 dakika, Turkcell’lilerle sınırsız konuşma hakkı, her yöne 500 SMS/MMS bulunmaktadır. Ayrıca paket içerisinde;

  • Paket içerisinde TV+’ta geçerli 5GB internet
  • Lifebox’ta 5GB internet
  • Fizy’de geçerli 5GB internet
  • Dergilik’te geçerli 1 GB internet sunulur
  • Paketteki TV+, Dergilik, Lifebox ve Fizy’i uygulamaları için verilen internet yalnızca ilgili uygulamalarda geçerlidir.

Turkcell Platinum Star 15 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell Platinum Star 15 GB Paketini satın alabilmek için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz. Diğer faturalı paketler için Turkcell Faturalı tarifeler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Turkcell Uygulaması
Turkcell Mağazaları
532 ya da 0532 532 0000
Anlaşmalı Zincir Mağazalar
0532 757 22 22

Eğer internet kullanımını çok fazla yapıyorsanız 15 GB interneti olan Platinum Star 15 tarifesi tam size göre. Ayrıca Turkcell fırsatları ve avantajlarından da bu paket ile faydalanabilirsiniz.

Kalan kullanım haklarınızı KALAN yazıp 2200’a sms göndererek öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Dijital Operatör uygulamasından hattınız ile ilgili bir çok işlemi yapabilirsiniz.

Paket kullanımınız ile ilgili %80 ve %100 kullanım bilgilendirme mesajları hattınıza iletilir. Ayrıca mobil uygulamadan da kalan kullanım hakkınıza bakabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu