Turkcell Faturalı Tarifeler

Turkcell Platinum Star+ 40 Paketi

Faturalı hat kullanıcılarının tercih ettiği paketlerden biri de Turkcell Platinum Star+ 40 Paketi‘dir. Bu paket ile 40 GB mobil internet paketine sahip olursunuz. Platinum Star+ 40 GB Kampanyası 40 GB internet, her yöne 2500 dakika, Turkcell’lilerle sınırsız konuşma, her yöne 500 SMS, Midi Life paketi, TV+’ta geçerli 5GB, Lifebox’ta 5GB ve Fizy’de geçerli 5GB internet kullanım haklarına bu paket ile sahip olabilirsiniz.

Turkcell Platinum Star+ 40 Paketi

Platinum Star+ 40 GB paketi ile 40 GB internet, her yöne 2500 dk, Turkcell’lilerle sınırsız konuşma hakkı, her yöne 500 SMS, Dergilik uygulamasında geçerli 1 GB internet, Midi Life paketi, TV+’ta kullanabileceğiniz 5GB internet, Lifebox’ta 5GB geçerli internet ve Fizy’de geçerli 5GB kullanım hakkına bu paket ile sahip olabilirsiniz.

Bu tarife ile taahhüdünüzü 12 ay uzatmanız, yeni kontrata geçiş yapmanız ya da kalan ay kadar üst pakete geçiş yapmanız halinde ilk ay 30 GB hediye internet paketi verilir. Bu tarife 365 günde en fazla 3 defa ve 2 ayda 1 defa alınabilmektedir.

Paket içerikleri yurtiçinde geçerlidir. Yurt dışı kullanımı için Müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.

Turkcell Platinum Star+ 40 Tarifesi Nasıl Yapılır?

Pakete geçiş için farklı yöntemler tercih edilebilir. Eğer siz de bu pakete geçiş yapmak isterseniz, bu yöntemler ile ilgili paketi alabilirsiniz.

  • Turkcell uygulamasından
  • Turkcell bayilerinde
  • Turkcell web sitesinden bu pakete katılabilirsiniz

Paketi kullanırken kullanımlarınız ile ilgili %80 ve %100 bilgilendirmeleri sms olarak hattınıza iletilir. Aynı zamanda Dijital Operatör uygulamasından da kalan kullanım haklarınızı görüntüleyebilirsiniz. Dijital operatör mobil uygulamasını ek paket almak, fatura ödemek ve buna benzer bir çok hat işleminizi yapmak için telefonunuza yüklemeyi unutmayın.

Günümüzde internet büyük bir önem taşıdığından dolayı operatörler de genelde interneti bol tarifeler çıkarmaya özen gösteriyorlar. Bu paketlere örnek olarak Turkcell Platinum Star+ 40 Paketi gösterilebilir. Ayrıca bu kampanyaya katıldığınızda çeşitli Turkcell avantajlarından da yararlanabiliyorsunuz.

Pakete geçiş aşamasında taahhüt yapılacaksa Direkt olarak müşteri temsilcisini arayarak tarifeye geçiş yapabilirsiniz. Bu sayede geçiş yapmanız halinde ne kadar ödeme yapacağınız, taahhüt işlemleri ve buna benzer konular hakkında da temsilci tarafından bilgilendirilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu