Turkcell Faturalı Tarifeler

Turkcell Star 8 GB Paketi

Turkcell paketleri son zamanda oldukça pahalandı. Turkcell Star 8 GB paketi de faturalı hat kullanmak isteyenler tarafından araştırılan paketlerden biridir. Güncel paketleri Turkcell faturalı tarifeler sayfasından inceleyebilirsiniz. Asıl konumuza gelecek olursak Star 8 GB paketi 8 GB internet, her yöne 1100 dakika, her yöne 250 SMS/MMS içermektedir.

Faturalı hat kullanacak olanlar genelde kendi kullanım türüne göre paket seçimi yapmaktadır. Günümüzde internet kullanımı oldukça fazla olduğundan genelde bol internetli paketler tercih ediliyor. Ancak fiyat olarak da ucuz ve uygun paketler tercih edilmektedir. Bizler de burada meraklıları için güncel paketlerin içerikleri ile ilgili bilgiler paylaşıyoruz.

Turkcell Star 8 GB Paketi Detayları

Turkcell Star 8 GB tarifesinin içerikleri aşağıdaki gibidir. Paket ücretini tarifeyi satın almadan önce resmi siteden incelemeyi unutmayın. Çünkü mobil operatör tarifeleri belirli periyotlarda zamlanabiliyor. Paketin kampanya yapmazsanız aylık fiyatı 160 TL, taahhütlü kullanım yaparsanız aylık 130 TL karşılığında tarifeye sahip olursunuz.

KONUŞMAİNTERNETSMSEK AVANTAJÜCRET
1100 DK HER YÖNEGB İNTERNET250 SMS/MMS HER YÖNE130 TL / AY YILLIK ABONELİK

160 TL / AY AYLIK ABONELİK

Turkcell Star 8 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell mobil uygulamasından, Turkcell internet sitesinden, Turkcell bayilerinden, Turkcell Çağrı merkezinden ya da kısa sms yöntemi ile bu pakete kayıt olunabilir.

Pakete kayıt olduğunuzda 8 GB internet, her yöne 1100 dakika, her yöne 250 SMS/MMS içeriklerine sahip olursunuz. Kalan kullanımlarınızı Dijital Operatör uygulamasından inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda kullanımlarınız ile ilgili %80 ve %100 kullanım bilgilendirmesi mesajları da hattınıza iletilir.

  • internet paketinin üst hız limiti 4.5G bağlantıları için 100 Mbps, 3G bağlantısı için 63 Mbpsdir. 4.5G Hızını Deneme Kampanyası dahilinde 4.5G şebekesinde 600 Mbps üst hız limiti sunulmaktadır.

Paket ile ilgili daha fazla bilgi almak için Turkcell müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu