Turkcell Faturalı Tarifeler

Turkcell Yıllık Dev Platinum Star 480 GB Paketi

Turkcell Yıllık Dev Platinum Star 480 GB Paketi nasıl yapılır? Turkcell Yıllık Dev Platinum Star 480 GB Paketi nasıl iptal edilir ve paket detayları.

Bu tarife ile bir yıl süresince kullanacağınız toplam her yöne 24.000 dk, 480 GB internet, 6.000 SMS, toplam 3.240 TL’ye 12 ay taksitle, her ay 270 TL ödeyip kullanabilirsiniz. 27.04.2022 tarihi itibarıyla Hepsi Bir Arada Tarifesi kapsamında Dev Platinum Star 480 GB Paketi bütün Turkcell faturalı hat sahipleri tarafından satın alınabilir.

KONUŞMAİNTERNETSMSEK AVANTAJÜCRET
24000 DK YILLIK TOPLAM480 GB YILLIK TOPLAM6000 SMS HER YÖNE270 TL X 12Ay Taksit

Not: Paket fiyatları değişebileceğinden dolayı satın almadan önce resmi internet sitesinden ya da müşteri hizmetlerini arayarak fiyatı öğrenmeyi unutmayın.

Turkcell Yıllık Dev Platinum Star 480 GB Paketi Nedir?

Turkcell’den yıllık paket. Bir yılda toplamda 480 GB internet kullanmanıza olanak sağlar. Ayrıca toplam her yöne 24.000 dk, 480GB, 6.000 SMS, toplam 3.240 TL’ye 12 ay taksitle kullanabileceğiniz bir pakettir. Eğer çok fazla internet kullanıyorsanız bu paketi tercih edebilirsiniz.

Tarife/Paket kapsamında verilen faydaların limit bilgileri nedir?

Paket kullanım süresi bir yıldır ve yurt içi her yöne 24.000 dakika, Turkcell’lilerle sınırsız konuşma, 6.000 SMS, 480 GB internet bulunmaktadır.

Tarife değişikliğim ne zaman olur? Devreye girdiğinde bilgilendirme SMS’i gelir mi?

Tarife değişimi fatura kesim tarihinde gerçekleştirilir. Aktif olduğunda SMS gönderilir.

Tarife/Paket her ay yenilenir mi? Yenilenirse bilgilenme SMS’i gelir mi?

Kullanım hakları yıllıktır. Aylık yenileme ya da bilgilendirme yapılmaz.

Paketinizde kalan kullanım haklarını Dijital Operatör uygulamasından ücretsiz şekilde inceleyebilirsiniz. Paket hakları tek seferde tanımlanır ve ödemesini her ay taksitli olarak yaparsınız.

  • Turkcell bireysel faturalı aboneler bu paketten faydalanabilirler. Pakete geçiş yapabilmek için son 6 ay içinde yeni bir 12 aylık tarife paketi taahhüdü verilmemiş olması gerekir.

Turkcell Yıllık Dev Platinum Star 480 GB Paketi Nasıl Yapılır?

Pakete geçiş yapmak için Dijital Operatör uygulamasını kullanabilirsiniz. Ayrıca 532 Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak ya da Turkcell mağazalarından bu tarifeye geçiş yapmak mümkündür.

Paket hakları hattınıza tanımlandığında bilgilendirme mesajı hattınıza iletilir. Kalan kullanımlarınızı da Dijital operatör uygulamasını telefonunuza yükleyerek buradan inceleyebilirsiniz. Diğer paketleri incelemek için Turkcell faturalı tarifeler kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Buradan size en uygun paketi seçip ardından geçiş yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu