Teknoloji

Vodafone Evde Plus+ Nedir? Kampanyası

Vodafone Evde Plus kampanyası ile Sinyal arttırıcıyla güçlendirilmiş ev internetiniz ilk 3 ay hediye. 100 Mbps ve 200 Mbps hızlarına sahip çeşitli paketlerden birini seç kampanyadan hemen sende yararlanmaya başla. Vodafone ev interneti bağlamayı düşünenler Vodafone Evde Plus+ Fiber Tarifeler ve Vodafone Evde Plus+ DSL Tarifeler kampanyalarından birini seçerek sınırsız internet kullanmaya başlayabilirler.

Vodafone Evde Plus reklamı tv de sıklıkla karşımıza çıkıyor. Kampanya hakkındaki detayları beraber inceleyelim.

Vodafone Evde Plus+ Fiber Tarifeler

Vodafone Evde Plus Fiber Tarifeler

Vodafone Evde Plus+ Fiber Tarifeler fiber alt yapısının bulunduğu yerlerde kullanabileceğiniz paketler aşağıdaki listede yer almaktadır.

  • Evde+ 200
  • Evde+ 100
  • Evde+ 200 (VODAFONE FATURALILARA ÖZEL 3 AY BEDAVA)

Bu paketlerde REDLİLERE ÖZEL 3 AY BEDAVA, VODAFONE FATURALILARA ÖZEL 3 AY BEDAVA ve 3 ay bedava gibi seçeneklerden faydalanabilirsiniz.

Vodafone Evde Plus+ DSL Tarifeler

Vodafone Evde Plus

Vodafone Evde Plus+ DSL internet paketleri ise;

  • Evde 100 (3 ay bedava)
  • Evde 100 (VODAFONE FATURALILARA ÖZEL 3 AY BEDAVA)
  • Evde 100 (REDLİLERE ÖZEL 3 AY BEDAVA)

Diğer tüm paketler için Vodafone Evde Plus⁺ hizmetinde 24 ay boyunca tarifeye ek sadece 34,90 TL. Diğer paketlere yeni gelecek aboneler ve mevcut Vodafone Evde internet aboneleri Vodafone Evde Plus⁺ hizmetinden tarifelerine ek ayda sadece 34,90  TL’ye yararlanabilirler.

Vodafone Evde Plus+ Nedir?

Vodafone Evde Plus+ yeni nesil kapsamaya sahip bir ağ genişletici olarak hizmete girmiştir. Ev interneti kullananlar sahip olduğu modem’e ek olarak verilen ağ genişletici sayesinde evin interneti çekmeyen yerinde dahi geniş ağ bandı sunulduğundan hızlı ve sorunsuz internete bağlanırlar.

Vodafone güvencesiyle sahip olduğunuz Vodafone Evde Plus+ ile bağlantı sorunları yaşamadan, yüksek hızda wifi internet kullanmak isteyenler mobile uygulaması sayesinde wifi ağınızı istediğiniz şekilde yönetirsiniz.

Uzak odada, salonda yada evin en uç noktasında da olsanız kesintisiz ve hızlı internet hizmetine sahip olun, evin en uzak noktasında dahi wifi bağlanın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu