Güncel Bilgiler

Vodafone Red Sınırsız İletişim 20+5GB Detayları

Sunmuş olduğu tarife ve içerikler ile Türkiye’nin en güçlü operatörlerinden olan Vodafone hem fiyatları bakımından uygun tarifeler sunuyor, hem de çekim kuvveti olarak diğer operatörler ile yarışır seviyede yüksek bir çekim kuvveti sunmakta. Ülkemizde hizmete başladığından beri bir çok yatırım ve projelere imza atan operatör çok geniş bir müşteri yelpazesine sahip olduğundan çok uygun fiyatlı ve bol içerikli özel tarifeleri bulunmakta. Müşteri portföyüne göre farklı tarifeler ile ve bağlılık programları ile elindeki aboneyi bir yandan tutarken diğer yandan özel kapmayalar ile yeni aboneleri kendine çekmekte.

Her yaşa her bütçeye uygun tarifeleri bulunan operatör sınırsız kullanımlar sunana özel paketleri de bu tarifeler ile müşterilerine sunuyor. Gençler için FreeZone, genel olarak herkes için Süper Uyumlu +, Uyumlu Tarifeler, Bol internetli Red tarifeleri sunmakta. En çok talep edilen sunmuş olduğu avantajlar ve içeriklerden kaynaklı Red tarifeleri olan Vodafone. Daha çok abone ve kullanım sağlanmasını artırmak için özle indirimler sunmakta. Red tarifelerinin çok tercih edilmesinin başlıca sebebi Vodafone ve sabit hatlar ile sınırsız bir şekilde konuşabiliyorsunuz. Ayrıca Müşteri hizmetlerine hızlı bağlanarak işlemlerinizi çok daha hızlı yapabiliyorsunuz.

Vodafone Red 20+5GB İçeriği

Vodafone online özel olarak sunduğu bir tarife olan Vodafone Red Sınırsız İletişim 20+5GB tarifesi içerikleri ve sunmuş olduğu sınırsız Whatsapp ve Messenger özelliği ile ve uygun fiyatı ile tercih edilebilecek en iyi tarifelerdin biridir. 1000 Dakika her yöne Vodafone ve sabit hatlar ile sınırsız görüşme, 250 SMS ve 25 GB internet yanı sıra sınırsız Whatsapp ve Messenger tarifenin genel içeriği şeklinde. Ayrıca ilk aya özel 20 GB internet Vodafone yanımda uygulaması ile size hediye olarak verilmekte. 23 ülke ile aylık 120 dakika konuşma fırsatı sunan tarife taahhütsüz fiyatı 99 TL’dir. Ayrıca Tarife içeriğinde 12 ay boyunca Vodafone TV uygulamasında kullanabileceğiniz 2 GB internette hediye olarak verilmekte. Online başvurulara özel yeni geçişler için tarifenin ücreti ilk üç ay 60 TL sonraki dokuz ay 69 TL olarak sunulmakta.

  • 1000 Dakika her yöne
  • Vodafone ve sabit hatlar ile sınırsız görüşme
  • 250 SMS
  • 25 GB internet, Whatsapp ve Messenger sınırsız

Red tarifeleri arasında en uygun tarifelerin başında gelen ve içerik bakımından oldukça çok internet sunan Vodafone Red 20+5GB İçeriği bu şekildedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu