Teknoloji

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi 2023

Vodafone seviyorum interneti testi nedir hakkında bilgiler. Vodafone seviyorum interneti bedava 3 GB internet nasıl alınır detaylı anlattık.

Vodafone aboneleri çeşitli kampanyalar ile hediye internet alabiliyor. Bu kampanyalardan biri de Vodafone seviyorum interneti bedava internet testi’dir. Bu kampanya ile 3 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken Vodafone interneti seviyorum testini çözmek olacak. Testi birkaç dakika içinde çözerek hediye internetinizi hemen alırsınız.

Vodafone Seviyorum

Vodafone seviyorum interneti testi sayesinde faturalı ve faturasız müşteriler ücretsiz internet alabilirler. Güncel kampanyaları takip ederseniz hemen hemen her ay bedava internet almak mümkündür. Bu hediye GB’ları bazen Yanımda uygulamasından bazen de böyle yapılan ekstra kampanyalardan alabilirsiniz.

Vodafone seviyorum bedava internet kampanyasından faydalanabilmek için aşağıdaki test sayfasını ziyaret edin. Açılan sayfada Teste Başla butonuna dokunarak teste hemen başlayabilir, sizden istenilen bilgileri doldurarak bedava internet alabilirsiniz.

Vodafone Seviyorum interneti

Vodafone Seviyorum interneti testi

Vodafone seviyorum interneti testine katılmak isteyenler aşağıdaki bağlantıyı ziyaret ederek teste katılabilirler. Test sayfasına girdiğinizde direkt sesli soru sorulacaktır, telefonunuzun sesini kısın kulaklıktaysanız rahatsız edici olabilir. Eğer testi sessiz bir şekilde çözmek isterseniz sağ üst köşede bulunan hoparlör simgesi ile sesi tamamen kapatabilirsiniz.

Test Sayfası için: Vodafone Seviyorum interneti sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Test sayfasına ulaştıktan sonra Başla butonuna dokunun ve testi çözmeye hemen başlayın.

Bedava internet için Seviyorum interneti Testi Çöz

Testi çözdükten sonra telefon numaranız ile ilgili bilgiler istenecektir. Bu bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız halinde bedava internet paketiniz hattınıza tanımlanacaktır. Paket hattınıza tanımlandıktan sonra onay mesajı gelir. Onay mesajının ardından hediyenizi yurtiçinde kullanabilirsiniz.

Kalan haklarınızı öğrenmek isterseniz OZET yazıp 7000‘e sms göndererek kalan kullanım haklarınızı sorgulayabilirsiniz.

Vodafone Seviyorum interneti Testi Kaç Kere Yapılır

Vodafone Seviyorum bedava interneti testi her kullanıcı için bir defa yapılabilir. Kampanyadan sadece bir kez yararlanabilirsiniz. Tekrar bir teste katılmak tekrardan hediye 3 GB bedava internet alabileceğiniz anlamına gelmemektedir. Bir defa bedava internet alan aboneler bu kampanya ile tekrar hediye alamaz. 

Vodafone seviyorum testi kurallarında da şu bilgi yer almaktadır. “Anketteki tüm soruları tamamlayan Vodafone kullanıcılarına 1 gün geçerli 3 GB hediye sadece bir kez tanımlanır. Anketin birden fazla tamamlanması durumunda, sonraki anketler için Kullanıcı ’ya internet hediye edilmez.”

Vodafone Seviyorum interneti Anketi (Testi) Soruları

Ankete katılacak olan abonelere sırası ile aşağıdaki sorular yöneltilecektir. Bu sorular için seçebileceğiniz 4 cevap kimi zaman 8 cevap şıkkı vardır. Bu cevaplardan size en uygun olanı seçin.

  • Cevap seçimi yaptıktan sonra Devam Et butonuna dokunmanız gerekir.
  1. İnternetle aran nasıldır?
  2. Bir günün nasıl geçiyor?
  3. Sana en uygun 2 şıkkı seçebilir misin?
  4. Sana en çok uyanları işaretleyebilirsin.
  5. İnternet kişiliğini şimdi öğrenebilirsin. Ya da 4 dk daha teste devam edip 3 GB internet kazanabilirsin.
  6. 3GB interneti kazanmak için telefon numaranı yazar mısın?

Şeklindeki soruları yanıtladıktan sonra, ilgili ekrandan adımları takip ederek bedava 3 gb internet kazanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Vodafone Seviyorum interneti testi nedir?

Vodafone abonelerine kısa bir test çözdürerek hediye internet vermektedir. Seviyorum interneti kampanyası ile 3 GB bedava internet kazanılabilir.

Faturalı ve Faturasız Aboneler Faydalanabilir mi?

Kampanya hem faturalı hem de faturasız ses hattı aboneleri için geçerlidir.

Testi Çözdüm Ama İnternet Gelmedi

Eğer testi çözdüyseniz ve halen internet gelmediyse bunun nedeni oldukça açıktır. Kampanyadan daha öncesinde faydalanmışsınızdır. Bu nedenle tersi tekrar tekrar çözseniz dahi hediye GB gelmeyecektir. Kampanya şartlarında da yazdığı gibi her bir müşteri bu kampanyadan yalnızca bir defa faydalanabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu