Teknoloji

Vodafone Yalın Fırsat 2024 15 GB Tarifesi

Sınırlı süreliğine Yalın Fırsat 2024 15 GB Tarifesi sizlerle. Hattını taşıyarak ya da yeni bir hat satın alarak Vodafone’a gelenler bu paketten faydalanabilirler. Eğer bol dakika, sms ve internet istiyorsanız bu paket ile birçok içeriğe sahip olacaksınız.

Vodafone Yalın Fırsat 2024 15 GB paketi yalnızca yeni gelen faturalı abonelere özeldir. Bu paketin içerisinde 15GB, 1000DK, 250SMS bulunmaktadır. Pakete geçiş yaptığınızda taahhütlü kullanım yaparsanız indirimli olarak kullanabilirsiniz.

Yalın Fırsat 2024 15 GB Tarifesi

Pakete geçiş yapabilmek için yeni bir hat almanız ya da farklı bir operatörden Vodafone’a geçiş yapmanız gerekir. Geçiş aşamasında ya da yeni hat aldığınızda seçebileceğiniz bir pakettir. Mevcut faturalı aboneler bu kampanyadan yararlanamaz. Eğer yakın zamanda diğer operatördeki taahhüdünüz bittiyse ve uygun fiyata bir paket arıyorsanız tercihinizi Yalın Fırsat 2024 15 GB tarifesinden yana kullanabilirsiniz. Paketin genel özellikleri şu şekilde:

– 15GB, 1000DK, 250SMS

12 ay boyunca ₺ 222₺/ay
Taahhütsüz fiyat ₺ 618₺/ay

Taahhütlü fiyata baktığımızda oldukça güzel bir indirim yapılıyor. Eğer 12 ay boyunca bu paket benim için yeterli olur diyorsanız taahhütlü bir şekilde bu pakete geçiş yapabilirsiniz.

Vodafone Yalın Fırsat 2024 15 GB Tarifesi Nasıl Yapılır?

Bu paket yeni gelenlere özel Faturalı bir pakettir. Mevcut faturalı aboneler bu pakete geçiş yapamazlar. Eğer bu pakete geçiş yapmak istiyorsanız vodafone.com.tr üzerinden yeni abone kampanyaları bölümüne girip ilgili paketi seçmeniz ardından yeni bir sim kart alma ya da mevcut hattınızı taşımak için talep oluşturmanız gerekir.

Eğer bunu yapamayacağınızı düşünüyorsanız Vodafone cep merkezlerine giderek hat taşıma yapıp veya yeni bir hat alarak Vodafone Yalın Fırsat 2024 15 GB tarifesine geçiş yapmak istediğinizi iletebilirsiniz.

Yalın Fırsat 2024 15 GB Tarifesi Kalan Sorgulama

Yalın Fırsat 2024 15 GB tarifesinde kaç dakika, sms ve internet kaldığını öğrenmek için OZET yazıp 7000’e sms gönderebilir veya Yanımda uygulamasına giriş yaparak güncel kullanım haklarınızı kontrol edebilirsiniz.

Yanımda uygulamasına giriş yapabilmek için Vodafone hattınızdan S yazıp 7000’e mesaj göndermeli ve gelen şifre ile Yanımda uygulamasına giriş yapmanız gerekir. Vodafone şifrenizi kimseyle paylaşmamanız gerektiğini de unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu