Haber

Volim Fiyatı 2022 Ekim Volim Fiyatları

Volim Fiyatı 2022 Volim Alkol Oranı ve Fiyatları Ne Kadar. Volim fiyatı ile alakalı olarak çoğu kişi bilgi arayışı yapmaktadır. Merak edenler için; Volim alkol oranı, volim fiyat, Volim bira çeşitleri ve Volim kaç kalori gibi sorularınızın yanıtını bu makalede kolayca bulabilirsiniz. Sizin için araştırma yaparak güncel volim fiyatları ve volim birayla alakalı bilmeniz gerekenleri burada yayınladık.

Volim Çeşitleri

Volim biranın ülkemizde rahatça bulacağınız çeşitleri 5 adettir. En çok tercih edilen Volim bira türleri arasında limonlu ve vişneli volim bulunmaktadır. Volim Çeşitleri:

  • Limonlu Volim
  • Vişneli Volim
  • Karpuzlu Volim
  • Elmalı Volim
  • Kavunlu Volim

Meyveli gazoz tadı olduğundan içimi rahat bir alkol türüdür.

Volim Fiyatları 2022

Volim bira, meyve aroması ile damakta farklı bir tat bırakıyor. Genelde likör olarak tüketilmektedir. Çoğu kişi bu bira türünü uygun fiyat, güzel tat ve yüksek alkol nedeni ile tercih ediyor. Herhangi bir tekel bayisinden rahatça ulaşabileceğiniz Volim bira ya da diğer ismiyle Volim likörü, bilmeyen kişiler tarafından alkol yerine meyveli bir gazozu andırır. 2022 yılında Volim fiyatları ne kadar merak edenler için. Volim fiyatları;

14.4 Volim Limonlu Alkol Fiyatı 50,00 TL
14.4 Volim Redbull Fiyatları 50,00 TL
Çilekli Volim Fiyatı 50,00 TL
Volim Sade Fiyat 50,00 TL
Volim Enerji İçeceği Aromalı Fiyatları 50,00 TL
Volim Karışık Meyveli Fiyatı 50,00 TL
Volim Karpuz Aromalı Fiyatı 50,00 TL
Volim Kola Aromalı Fiyat 50,00 TL
Volim Shot Karpuz Çilek Fiyatı 50,00 TL
Volim Shot Votka İçeçeği Fiyatı 50,00 TL
1 Litre Volim Fiyatı 180,00 TL

Volim aromaları çok çeşit olsa da fiyat olarak tek fiyat geçerlidir. Bütün Volim bira fiyatları aynıdır.

Volim Fiyat 2022 Volim Fiyatları Ne Kadar?

Volim alkol ürününü tüketmek isteyen herkes, hemen hemen her Tekel bayisinden bu ürüne ulaşabilir. Tabi yaşınızın reşit olması gerekir. Alkol seviyesi tatmin edici derecede başarılı olan Volim birası alkol oranına göre az tüketilerek etkisi rahatça görülebilir. Güncel zamlı fiyatı 50 TL’ye olan ve içindeki alkol oranı düşünüldüğünde volim fiyatı fazlasıyla makul.

Volim Alkol Oranı

Volim Alkol Oranı - Volim Fiyatı

Volim fiyat 2022 ‘de ne kadar sorusu da tüketecek kişiler tarafından çokça merak edilmektedir. Diğer bira türlerine bakıldığında en yüksek alkol oranı 14.4 ile volim biradadır. Volim alkol oranı %14,4 derecededir. Alkol oranı yüksek olduğundan dolayı az içerek kısa süre içerisinde etkisini görebilirsiniz. Normalde bira birden fazla içtikten sonra etkisini gösterse de Volim yüksek alkol oranı nedeniyle oldukça hızlı bir şekilde etkisini gösterir.

Volim Ne İle İçilir

Volim enerji içeceği ile karıştırılarak içilebilir fakat çarpıntısı olan kişiler için önerilmez. Fakat isterseniz, meyve aromalı gazozlarla karıştırılarak da içilebilir. Fakat bu biranın enerji içeceği aromalısı olduğundan onu da tercih edebilirsiniz. Tat olarak damakta çok kötü bir tat bırakmadığından ekstra bir şey gerekmeden tüketilebilir.

1 volim kaç TL?

1 Volim kaç TL sorusu son zamanların en sık araştırılan konuları arasında oldu. Gelen zamlarla birlikte Volim fiyatları da değişmiştir. Fiyatlar aşağıdaki gibidir.

VolimVolim
Volim Kola Aromalı Fiyat50,00 TL
Volim Shot Karpuz Çilek Fiyatı50,00 TL
Volim Shot Votka İçeçeği Fiyatı50,00 TL
1 Litre Volim Fiyatı180,00 TL

14.4 Volim Fiyat Listesi 2021 Volim Fiyatları

Volim Karışık Meyveli17 TL
Volim Karpuzlu17 TL
Volim Shot Karpuz-Çilek17 TL
Volim 14.4 Limonlu17 TL
Volim Elmalı17 TL
Volim Çilekli17 TL
Volim Kolalı17 TL
Volim Shot Vodka İçeçeği Aromalı17 TL
Volim 14.4 Redbull17 TL
Volim Enerji İçeceği Aromalı17 TL

Volim Bira Nerede Satılır?

Volim bira nerede satılır Migros gibi marketlerden almak mümkün mü? Volim Birayı tekeller ve çeşitli marketlerden bulmak mümkün. Migros ve büyük market zincirlerinden satın alınabilir. Volim bira alkol oranı %14.4’tür. Yani alkol oranı diğer biralara göre 3 kat daha fazladır.

Farklı bir alkol türü olan Viski’nin, Viski fiyatları hakkında bilgi almak için ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz.google news
Başa dön tuşu