Haber

WhatsApp Çöktü mü? 2022 Aralık WhatsApp Çöktü Son Dakika

WhatsApp çöktü mü, WhatsApp çöktü, WhatsApp çöktü mü bugün, WhatsApp neden çalışmıyor, WhatsApp çalışmıyor sorularınızın cevabı yazımızda işte detaylar. Türkiye’de ve dünyada en çok kullanılan popüler anlık mesajlaşma ve arama uygulaması olan WhatsApp Çöktü mü?  Whatsapp neden açılmıyor WhatsApp çöktü mü son dakika haberleri.

Eski ismi ile Facebook yeni ismi ile Meta çatısı altında bulunan popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp erişim problemi yaşanıyor.

Twitter’da tt taşınan ve birçok kişinin durumdan şikayetçi olduğunu bildiren tweetler atmasından kaynaklı internette en çok aranan konu WhatsApp çöktü mü sorusu oldu.

WhatsApp Neden Çalışmıyor

2010 yılında kurulan ve sonra yeni adıyla Meta eski adıyla Facebook satın aldı online mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp anlık olarak erişim problemi yaşamakta. Kullanıcıların gönderilen mesajlar karşı tarafa iletilmemekte. Anlık olarak yaşandığı düşünülen bir kesinti olsa da bu aksaklık birçok kullanıcıyı olumsuz etkileyerek tepkiye neden oldu.

WhatsApp kullanıcıları erişim problemi yaşayınca internette en çok aranan soru WhatsApp Çöktü mü, WhatsApp neden çalışmıyor, WhatsApp çöktü mü Son dakika haberleri şeklinde aratarak problemin kaynağını öğrenmek istediler.

WhatsApp Ne Zaman Düzelir

Dünyada ve ülkemizde milyonlarca kişinin kullandığı Whatsapp uygulamasına henüz daha erişim sağlanamıyor. Bir süredir kullanıcılar gönderdikleri mesajların karşı tarafa iletilmediğini belirtmektedir. Bunun nedeni ise Whatsapp uygulamasının sunucusu ile alakalı yaşanan bir problem ya da güncelleme diyebiliriz.

Kullanıcıların geneli olarak “yazdıklarım karşı tarafa gitmiyor” “WhatsApp’ta Yazdıklarım gitmiyor şeklinde” Twitter’da tweet atılmakta.  Konuyla ilgili olarak herhangi bir açıklama yapılmamasına rağmen anlık bir güncelleme veya server hatasından kaynaklı problem yaşandığı düşünmektedir.

Düzelmesi için yapmanız gereken herhangi bir işlem bulunmuyor. Düzelmesi için beklemeniz gerekmekte, düzeltildikten sonra WhatsApp tarafından bildirim yapılacaktır.

Problemin kısa süre içerisinde düzelmesi beklenmekte wp coktumu, wp çöktü mü, wp çöktü sorularınızın cevabını sizinle paylaştık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu