Teknoloji

Whatsapp indirmek istiyorum, Whatsapp yüklemek istiyorum

Hemen hemen herkesin telefonunda yüklü olan Whatsapp uygulamasını siz de telefonunuza yüklemek isteyebilirsiniz. Bu haberde, Whatsapp indirmek istiyorum diyenler için detaylı şekilde nasıl indirileceğini anlattık. Whatsapp uygulamasını iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei, Oppo, Realme, General Mobile, Sony ve diğer akıllı cep telefonu ve tabletlerinize indirmek istiyorsanız buradaki adımları takip edin. Böylece uygulamayı birkaç dakika içinde cihazınıza indirmiş olursunuz.

Whatsapp indirmek istiyorum

Siz de Whatsapp uygulamasını telefonunuza indirmek istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edin. Böylece Whatsapp uygulamasından mesaj, fotoğraf ve dosya gönderebilirsiniz. Ayrıca görüntülü arama ve sesli aramalar yapmak da mümkündür.

Meta’dan yapımcısından WhatsApp ÜCRETSİZ bir mesajlaşma ve görüntülü konuşma yapabileceğiniz uygulama olarak sunulmuştur. 180’den fazla ülkede kullanılan bir uygulamadır. Basit kullanımı ve interneti az tüketmesi nedeni ile en çok tercih edilen mesajlaşma uygulamasıdır. Whatsapp uygulamasının yaygınlaşmasıyla birlikte GSM operatörlerinin sunmuş olduğu mesaj paketlerine talep azalmıştır. Bu nedenle günümüzde GSM Operatörleri de SMS paketlerinin miktarını düşürerek tarife sunumu gerçekleştirmekteler.

Whatsapp yüklemek istiyorum

Whatsapp yüklemek istiyorum ancak nasıl yapılacağını bilmiyorum diyenler yukarıdaki bağlantılar sayesinde uygulamayı telefonlarına indirebilirler. Ancak indirdikten sonra kayıt olmanız ya da varsa hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Bunun için:

  • Whatsapp uygulamasına giriş yapın,
  • Telefon numaranızı yazın,
  • Telefonunuza gelen kodu Whatsapp uygulamasına yazın,
  • Devam edin,
  • Ardından Whatsapp kullanan rehberinizdeki kişilerle konuşmaya başlayabilirsiniz.

Haberimizde Whatsapp indirmek istiyorum, Whatsapp yüklemek istiyorum ile ilgili merak edilenleri yanıtladık. Siz de buradaki yöntem sayesinde Whatsapp uygulamasını hemen telefonunuza indirebilirsiniz. İndirdikten sonra, sesli ve görüntülü aramalar yapabileceğiniz gibi mesaj yazabilir, fotoğraf da gönderebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu