Güncel Bilgiler

Yemek Sepeti Puanları Ne İşe Yarar?

Yemek sepeti puanları ne işe yarar, Yemeksepeti puanları ne işe yarar, Yemek sepeti puanları kullanma, Yemek sepeti puanları ne işe yarıyor işte detaylar.

Online sipariş platformlarının en önde geleni olan Yemek sepeti birçok restoran ve cafeler ile yaptığı anlaşmalar ile tek bir platform üzerinden tüm menüleri ve fiyatları görüp buna göre siparişinizi verebilmenizi sağlar.

Bunun yanından platformu kullanan kullanıcılara özel indirimler ve indirim kodları ile çok daha karlı bir şekilde siparişini vermenizi sağlar. Aktif kullanıcı sayısı 19 milyona yaklaşan platform üzerinden yaptığınız her sipariş için size puan tanımlıyor. Ayrıca düzenlemiş olduğu farklı aktiviteler ile puan kazanabiliyorsunuz.

Yemek Sepeti Puanları Ne İşe Yarıyor

Yemek sepeti puanları ne işe yarar

Yemeksepeti puanlar ne işe yarar. Yemek sepeti puanları vermiş olduğunuz sipariş ve farklı tatlar gibi birçok yerden puan kasmanız mümkün bu puanları kupon olarak kullanamazsınız veya indirim için kullanılmaz. Yani puanlar ile kuponlar ayrı yapılardır. Puanlar ile yemek sepeti üzerinden haftalık muhtarlık yarışına katılmanızı sağlıyor.

Yemek sepeti üzerinden 2 şekilde puan kazanabilirsiniz. Bu kazanma yöntemlerinden birincisi vermiş olduğunuz siparişler ve farklı mutfak deneyimleri ile katılmış olduğunuz aktivitelerden kazandığınız puan, ikincisi ise haftalık olarak verilen puandır.

Yemek Sepeti Puan Kullanma

Yemek sepeti puanları ne işe yarar
Yemek sepeti puanları ne işe yarar

Yemeksepeti puanları ne işe yarıyor. Yemeksepeti sitesi ve uygulaması üzerinden sıklıkla farklı kampanyalar ve aktiviteler ile puan kazanma şansı yakalayabiliyorsunuz. Bu puanları toplayarak pazar gününe kadar en fazla puan toplayan kullanıcı Muhtar rozeti alarak kazandığı bir yarışma haftalık olarak düzenleniyor. Puanlar bu sebepten ötürü toplanıyor.

Muhtar olan kullanıcıya indirim kuponu ve farklı ödüller haftalık olarak verilmekte. O haftaki ödül önceden belirlenerek kullanıcılara bildiriliyor. Genel olarak ödül olarak indirim kuponu dağıtıldığını bildirmemizde fayda var. Bu yüzden biriken puanları muhtarlık yarışı için sadece kullanabilirsiniz.

En çok puanı sipariş vererek kazanabilirsiniz. Bunun dışında günlük uygulama girişleri ve haftalık aktivite görevleri gibi görevleri tamamlayarak puanları toplayabilirsiniz. Her görev size farklı puan vermekte.

Bu puanlar ve siparişler ile rozetlerinizi çoğaltabilirsiniz. Puan sıralaması;

  • Uygulamaya her girişinizde “1 puan
  • Uygulama üzerinden vereceğiniz her sipariş için “50 puan
  • Gelen siparişi ve üye iş yerini puanlamak “10 puan
  • Gelen siparişi ve üye işyerine yorum yapmak “25 puan
  • Uygulama içerisindeki cüzdan üzerinden sipariş vermek “30 puan
  • Facebook üzerinden arkadaşlarınızı davet etmek “25 puan
  • Kredi kartınız ile site üzerinden sipariş vermek fazladan “20 puan
  • Joker indirimli sipariş fazladan “20 puan
  • Coca-Cola menü siparişi fazladan “25 puan
  • Vodafone menüleri sipariş verme fazladan “25 puan

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu