Güncel Bilgiler

YouTube Playlist İndirme 2023 Youtube Oynatma Listesi indirme

Youtube playlist indirme nasıl yapılır? Youtube oynatma listesi indirme detayları. Youtube liste indir haberleri.

Youtube Playlist indirme, oynatma listesindeki bütün şarkıları ya da videoları indirmek isteyenler tarafından aranmaktadır. Youtube oynatma listesi indirme ile kendi oynatma listeni ya da başka birisinin oynatma listesini tek dokunuşla indirin.

YouTube playlist indirme yöntemini kullanarak oynatma listesini kolayca indirebilirsiniz. Video içerikleri izleyebileceğiniz ve kendi içeriklerinizi paylaşabileceğiniz Youtube uygulamasında milyonlarca video bulunuyor.

Video platformu olan Youtube o kadar popüler ki, film, dizi, spor, bir şeyler öğrenmek istediğimizde ya da müzik dinlemek için gün içerisinde birçok defa ziyaret ediyoruz.

Oyun, vlog, eğlenceli içerikler ve müziklerin bulunduğu Yotube’ta video indirmek için çeşitli platformlar bulunmakta. Videoları tek tek indirmek kısmen kolay ancak YouTube Playlist İndir, Youtube Oynatma Listesi indirme yapılacağı zaman tek tek uğraşmak can sıkıcı olabilir.

Sizin için Playlist indirme işleminin tek dokunuşla nasıl yapıldığını araştırıp bulduk. Bu yöntemi kullanarak playlist indirilebilir.

YouTube Playlist indirme

Youtube Playlist indirme için iki farklı internet sitesi kullanılabilir. Bu siteleri kullanarak tek dokunuşla playlistteki bütün videoları indirebilirsiniz. Eğer bir müzik ya da oyun playlistiniz varsa bunu tek dokunuşla indirin. Ayrıca başkalarının oluşturduğu Playlisti de yine tek dokunuşla indirebilirsiniz. Youtube Oynatma Listesi indirme:

  • YouTube Multi Downloader
  • BTClod

Yukarıdaki YouTube oynatma listesi indirme siteleri kullanılarak YouTube’da başkalarının oluşturduğu ya da oluşturduğunuz bir oynatma llistesinde bulunan bütün videoları indirebilirsiniz.

Multi Downloader YouTube Oynatma Listesi indirme

Youtube playlist indirme için;

  • YouTube Multi Downloader’ın resmi playlist indirme sayfasına giriş yapın.
  • “Playlist Link” bölümüne oynatma listesinin bağlantısını yapıştırın.
  • Bağlantıyı yapıştırdıktan sonra aşağı kaydırın ve oynatma listesindeki videoları indirin.

Bu araç telif hakları ile korunan içerikleri indirmenize izin vermez. Yani sadece telif hakkı olmayan içerikleri indirmenize olanak sağlamaktadır.

BTClod kullanarak YouTube Playlist İndirme

  • BTClod’un oynatma listesi indirme sayfasını ziyaret edin.
  • Arama kutucuğuna playlist linkini yapıştırın.
  • Kutunun altında bulunan “All” seçeneğine dokunarak tüm videoları seçmelisiniz.
  • Quality kısmında ise videoların kalitesini seçin.
  • formats kısmından videoların formatını ayarlayın ve “Download” butonuna dokunun.

Herhangi bir videoyu listeden çıkarmak isterseniz, videonun başında bulunan tiki kaldırmanız yeterli olacaktır.

Youtube Toplu Video İndirme

Youtube toplu video indirme, videolarını indirebilmek için çeşitli platformlar hali hazırda çalışıyor. Ancak toplu bir şekilde video indirebileceğiniz kısıtlı platformlar vardır. Bunları kullanarak başkasının ya da kendinize ait herhangi bir oynatma listesini dakikalar içinde indirebilirsiniz. İndirme süresi internet bağlantınıza bağlı olarak uzun ya da çok kısa olabilir.

Youtube oynatma listesi indirme programsız bir şekilde yapılabilmektedir. Sadece yukarıda bahsettiğimiz internet sitelerinden birini ziyaret edin ve playlistin linkini yapıştırarak videoları indirin. İndirdiğiniz videoları telefona ya da bilgisayara yükleyebilirsiniz. İndirilen videolar Mp4 olarak iner, aynı zamanda dosya türünü siz de belirleyebilirsiniz.

Youtube playlist indirme android ve iPhone telefonlardan da yapılabilir. Android cihazlar için herhangi bir uygulamayı kullanabilirsiniz. Ancak iPhone telefonlarda indirebilmek için Documents uygulamasının tarayıcı özelliğini kullanmanız gerekir.

Youtube Playlist Oynatma Listesi Nedir?

Youtube playlist yani Türkçe adıyla Oynatma listesi olarak bilinmektedir. Dinlediğiniz şarkı türüne göre Youtube otomatik olarak size playlist oluşturur. En çok dinlediğiniz şarkılara bu playlistten ulaşabilirsiniz. Oynatma listesine ekleme ya da video çıkarma gibi özellikler de bulunuyor. Ekleme ve çıkarmalar da yapmak sizin elinizde.

Oynatma listesi müzik videoları için yapılabileceği gibi herhangi bir tür video için de yapılabilir bu tamamen size kalmış.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu