Haber

31 Ne Demek Anlamı? 31 Anlamı Küfür Olarak

31 Ne demek anlamı bilmeyenler için detaylı bilgiler. 31 Ne demek küfür olarak ve 31 sayısının manası nedir?

31 Ne demek, günümüzde çok fazla kullanılan ve çeşitli Youtuber takipçilerinin de sık kullandığı terimlerden biridir. 31 sayı bakımından bakıldığında bir asal sayı, doğal sayı sisteminde yer alıyor. Fakat argo anlamı ise farklı bir anlamdadır. Genelde ergenlik döneminde olan gençlerin kullandığı bir sayıdır. 31 ne demek anlamı nedir küfür müdür hadi birlikte inceleyelim.

  • 31 terimi argo anlamı mastürbasyon olarak karşımıza çıkmaktadır. Gençler arasında çok fazla kullanılan bu sayının gençler arasındaki anlamıdır.

31 Ne Demek Anlamı Küfür Olarak

Ülkelerde ve dillerde mastürbasyon kelimesinin çeşitli ifade şekilleri vardır. Ergenlik dönemindeki gençlerin en sık kullandığı argo kelime ise 31 kelimesidir. Bakıldığında 31 el çekmek anlamına gelir. 31 sayısının küfür anlamı ise mastürbasyon demektir. Mastürbasyon cinsel ilişkiye girmeden sürtünme yoluyla kendini tatmin etme ve rahatlatma yöntemi olarak bilinmektedir.

31 ve 52 nin Anlamı Nedir

31 ve 52 sayılarının günümüzde farklı anlamları bulunmaktadır. 31 ve 52 rakamları mastürbasyon anlamlarına gelmektedir. 31 sayısı erkeklerin mastürbasyonu olarak bilinmektedir, 52 sayısı ise kadınların mastürbasyonu şeklinde ifade edilir. 31 ve 52 sayısının net bir kaynağı bulunmamaktadır. Ancak günümüzde gençler tarafından argo dilinde sıklıkla kullanılmaktadır.

31 Neden Bu Kadar Komik

Son dönemlerde en sık kullanılan sayılardan biri olan 31’i tiktok, instagram, twitter, facebook, whatsapp, telegram, youtube gibi çeşitli sosyal medya platformlarında görebiliyoruz. Çeşitli canlı yayın platformlarında da yayıncı chatinde 31 teriminin sık kullanıldığını görmüşsünüzdür. Ergenlik dönemindeki gençler bu terimin oldukça konik olduğunu düşünüyorlar.

Ancak genel anlamda bunun nedeni özentilik ve kendini havalı görme durumundan kaynaklanıyor. Normal şartlarda bir argo kullanıldığında komiklik ya da güzel bir an yaşanması beklenmez. Fakat son yıllarda gençlerin havalı görünmek için yapmayacakları şey olmadığını göz önünde bulundurursak bunun da komik olduğunu düşünmeleri pek garip gelmemeli.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu