Oyun

Among Us Karakterler

Among Us karakterler, Among Us siyah karakter, Among Us kıyafetleri nasıl değişirim, Among Us aksesuarları nerden değişirim işte detaylar.

Among Us çok hızlı bir şekilde popüler olarak bir anda milyonlarca kullanıcıya sahip oldu, bunun en büyük sebeplerinden biri karakterlerinin insan gözüne hoş gelmesi ve eğlenceli bir oyun yapısına sahip olması. Karakterler o kadar sevildi ki telefon ve bilgisayarlar için özel wallpaper, baskılı t-shirt ve sweatshirt gibi fanları tarafından üretimler yapıldı. Özel animasyonlar ve hikayeleri anlatan yazılar yazıldı. Peki Among Us karakterlerinin rolleri ve görevleri nelerdir. Among Us karakterlerine bir göz atalım.

Among Us 2018 yılında InnerSloth oyun stüdyosu tarafından geliştirilen 2018 yılının haziran ayında piyasaya gürüldü. İlk çıktığı yıllarda fazla isinden söz ettirmese de son yıllarda oldukça tutulan oyun özellikle sosyal medya sayesinde birçok kullanıcıya ulaştı. Oyun en fazla 10 en az ise 4 oyuncu ile online olarak oynanan bir oyundur. Oyun içerisinde rasgele imposter veya crewmate tarafında bulunarak oyunu tamamlamaya çalışırsınız.

Among Us Karakterleri Rolleri

Among Us içerisindeki takımlar imposter veya crewmate olmak üzere ikiye ayrılır. Imposter tarafında olanlar crewmate (mürettebat) oyuncuları görevleri tamamlamadan oyuncuları öldürmeye çalışırlar. Bu işlemi gizli yaparlar ve toplantıda kendilerinin katil imposter olmadığına karşı takımdakileri inandırarak görevlerine devam ederler. Eğer crewmate (mürettebat) ekibi öldürülmeden görevleri tamamlarlarsa oyunu kazanırlar. Ama görevi tamamlamadan tüm crewmate (mürettebat) ekibi ölürse imposter tarafı oyunu kazanır. Oyun içerisinde hangi tarafta olacağınız oyun tarafından belirlenir. Oyun içerisinde sizin seçebildiğiniz karakter renkleri bulunmakta ve karakterinize özel başlık, şapka veya evcil hayvan ekleyebilirsiniz.

Among Us Karakterleri Özelleştirme

Among Us Karakterler
Among Us Karakterler

Among Us karakterinizi istediğiniz gibi özelleştirerek kendi zevklerinize göre ayarlayabilirsin. Bu işlem için yapmanız gereken Among Us bekleme salonunda kutulardan birinin üzerinde laptop bulunmakta ona yaklaştığınızda customize tuşu gözükür. Ccustomize bastığınızda bir menü açılır, menü içerisinde Color yazan kısımda karakterinizin rengini belirleyebilirsiniz. Yani Among Us siyah karakter seçebilirsiniz. Hat yazan yerde başlık veya şapka ekleyebilirsiniz karakterinize. Among Us aksesuar değiştirmek için Pet yazan yerde ise evcil hayvanın değişimini yapabilirsiniz. Among Us kıyafet değişikliği için Skin yazan yerde ise Among Us kıyafet değişikliği yapabilirsiniz. AmongUs karakterleri ve Among Us kıyafet değişikliği bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu