Oyun

Az MB’lı Oyunlar – Megabaytlık Oyunlar

Az MB’lı oyunlar hangileridir, Megabaytlık oyun önerileri, megabaytı düşük oyunlar hangileridir, en az mb oyunlar için öneriler, az megabaytlı oyunlar hangileri işte detaylar.

Teknoloji ne kadar gelişse de mobil oyun sektörünün hızla ilerlemesinden ötürü oyunların gitgide kaplamış oldukları alan artmakta. Oyunlar ne kadar fazla görsel ve hikaye bakımından geliştirilirse kapladıkları alan da o kadar çoğalıyor.  Yüksek MB’lı oyunlar için genelde kullanacağınız telefonda bir o kadar üst model olması gerekiyor. 

Akıllı cihazlarımızda sadece oyunlar yüklü olmadığından ve gün geçtikçe uygulamalarında kapladıkları alanların artmasından ötürü çok yer kaplayan oyunlar yükleme imkanımız olmayabilir.  Böyle bir durumla karşılaşınca daha az yer kaplayan daha az megabaytlı oyunlar, megabaytı düşük oyunlar,  en az megabaytlı oyunlar şeklinde internet üzerinden oynayabileceğimiz küçük megabaytlı oyunları araştırırız. Google Play ve Appstore üzerinden indirebilecek ve az megabayt kaplayan mobil oyunları sizin için araştırdık. 

Stack

Az MB'lı Oyunlar
Az MB’lı Oyunlar

Oldukça eğlenceli ve sizi kendine bağlayacak çok düşük megabaytlı bir oyundur. Oynanış şekli olarak oyun ekranına gelen kutuları diğer kutunun üzerine denk gelecek şekilde yerleştirmeniz gerektiren ve yerleştiremediğimizde oluşturmuş olduğunuz kısmı yıkılan bir refleks oyunudur. Oyun ilerledikçe sütun hızları artar. Ne kadar seviye ilerlerse oyun o kadar zorlaşır. 

AA Classic

Az MB’lı Oyunlar

İlk çıktığında çok ses getiren birçok kişi tarafından oynanan oldukça düşük megabaytlı bir oyun olan aa oyunu listemizde yer alıyor. Hem düşük megabaytlı hem de oldukça eğlenceli olan oyunun oynaması da oldukça basit. Oyun ana hatlarıyla kendi ekseni etrafında dönen bir yuvarlağın üzerine telefon ekranına dokundukça birbirine çarpmadan daireleri yerleştirmeye çalıştığınız oldukça eğlenceli bir oyundur. Bölüm geçtikçe dönme hızı artar ve her yeni bölümde oyunun zorluk seviyesi artar. 

Twist 

Az MB’lı Oyunlar

Düşük megabaytlı oyunlar arasında ilk sıralarda Twist oyunu bulunmakta. Oldukça eğlenceli olan oyun uzun bir süre en çok indirilen oyunlar arasında yer alıyordu. Oyun her bölümde giderek daha zorlaşan eğlenceli ve sadece 27 megabaytlık bir oyun. Sizi kendine bağlayarak telefonu elinden düşürmemenizi sağlayacak bir oyun.

Archery Master 3D

Az MB’lı Oyunlar

Telefonunuzda çok az yer kaplayacak ve oynaması da bir o kadar eğlenceli olan üç boyutlu bir okçuluk oyunu olan Archery Master 3D oyunu hem telefonunuzu kasmayacak hem de çok az yer kaplayarak telefonunuzu yormayacak çok düşük megabaytlı sahip bir oyundur. Boyutu Sadece 23 megabaytlık olan oyun oldukça eğlenceli ve görsel olarak güzel gözüken bir oyundur.

Ultimate Football (Son Maç Futbol)

Az MB’lı Oyunlar

Oynaması oldukça basit ve sadece 19 MB yer kaplayan oyun, telefonunuzu hiç kasmadan ve internetsiz bir şekilde takım kurarak futbol oynamanızı sağlar. Veri tabanında binden fazla farklı futbolcu bulunan oyun üç boyutlu ve farklı oyun modları ile telefonunuzda yer kaplamadan istediğiniz zaman futbol keyfini erişmenizi sağlayacak bir oyundur. 

Chess Free

Az MB’lı Oyunlar

Satrancı seven ve her yerde erişimi olmasını isteyen için oldukça düşük megabaytlı ve internetsiz bir şekilde oynayabilirsiniz bir satranç oyunudur. Sadece 75 megabayt olan oyunu ister yapay zekaya karşı isterseniz arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz ve güzel vakit geçirebileceğiniz eğlenceli bir oyundur. 

Spinny Gun 

Az MB’lı Oyunlar

Farklı marka ve model silahlarla etrafınızda dönen hedefleri vurarak puan topladığınız eğlenceli ve düşük MB’lı bir oyundur. Topladığınız puanlarla seviyenizi ilerletip bölümleri geçebilirsiniz.

Sadece 53 megabaytlık bir yer kaplayan oyunu istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde oynayabilirsiniz. İnternet gerektirmeyen ve telefonunuzu kasmayan bir oyun olduğundan çok seveceksiniz.

1 megabaytlık oyunlar veya 1 mb lik oyunlar diye bir oyun bulunmaz. düşük megabaytlık oyunları sizin için sıraladık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu