Haber

Baraj Dizisi Nerede Çekildi, Hangi İlde ve İlçede Çekiliyor, Baraj Dizisi Oyuncuları Kim?

Fox TV de yayınlanan ve yapımcılığını Medyapım’ın üslendiği Baraj dizisi hakkında merak edilen Baraj dizisi nerede çekildi, Baraj dizisi hangi ilde ve ilçede çekiliyor, Baraj dizisi oyuncuları kim? sorularının cevapları yazımızda.

Fox TV ekranlarında 17 Mart 2020 yankılanmaya başlayan ve 11 Mayıs 2021 tarihinde 39. bölümüyle final yapan Baraj dizisi 1977 yılında yayınlanan Baraj filminin günümüze kurgulanmış dizi versiyonu olarak karşımıza çıkmıştı.

Baraj Dizisi Konusu

Baraj dizisinin konusu bir baraj şantiyesinde ustabaşı olarak çalışan Nazım internette bir arkadaşlık sitesi üzerinden tanıştığı Nehir’in kendisine fotoğrafını gönderdikten sonra ondan çok etkilenen Nazım’dan da kendi fotoğrafını göndermesini ister. Fakat Nazım yüzündeki yarandan kaynaklı kendi fotoğrafını göndermek istemez. Nehir’in çok ısrar etmesi üzerine Nazım şantiyeye sürgün olarak gönderilen işçilerden biri olan Tarık’ın fotoğrafını gönderir.

Nehir’in fotoğrafı çok beğenmesi üzerine tanışmak için şantiyeye gelmesi üzerine yaşanan olayların konu alındığı dizi oldukça güzel bir konuya sahip olmasına karşılık reytinglerdeki düşüşler nedeniyle 39. bölümde final yaptı.

Baraj Dizisi Nerede Çekildi

Fox TV’de yayınlanan ve ilk başlarda reyting rekorları kıran dizi çekimleri Sakarya’nın Akçay baraj şantiyesinde çekilmiştir. Baraj sahneleri dışındaki sahneler ise Sakarya içerisinde çekilen dizi reytinglerin düşüşüyle film senaryosundan sapmış sonrasında da reytingler yükselmesine rağmen final yapmıştır.

Baraj Dizisi Oyuncuları

Feyyaz Duman: Nazım

Biran Damla Yılmaz: NEHİR

Burak Yörük: Tarık

Sumru Yavrucuk: Zerrin

Koray Şahinbaş: Hakan 

Gizem Karaca: Bahar

İman Casablanca: Zahra

Nezaket Erden: Nermin

Hira Su Yıldız: Ayşe

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu