Haber

Bim Süt Fiyatı 2022 Aralık Dost Süt Fiyat Sek Süt

Bim süt fiyatı hakkında detaylı bilgiler. Bim Dost Süt fiyat bilgisi haberimizde. Dost Süt Yarım ve Tam Yağlı Fiyatı detayları.

Bim Dost Süt fiyatı, vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Son dönemde zamlanan ürünlerden biri olan Süt Bim marketlerde de paketlenmiş olarak satılmaktadır. Bim marketlerde Dost markalı süt satışı yapılmaktadır. Küçük süt ve 1 Litre sütleri Bim marketlerde bulabilirsiniz. Bim’de normal süt alabileceğiniz gibi meyveli süt çeşitlerinden de alabilirsiniz.

  • Bim market Dost 1 Litre Yarım Yağlı Süt 11,75 TL.
  • Bim Yörükoğlu Yarım Yağlı Süt 12,05 TL.
  • Bim Sek Süt 12,14 TL olarak satılmaktadır.

Burada listelenen fiyatlar günlük olarak değişkenlik gösterebiliyor. Bu nedenle güncel süt fiyatlarını öğrenmek için Bim marketleri ziyaret edin.

BİM Dost Süt Fiyatı 2022

BİM Dost Süt fiyatı 2022, yılında zamlanan ürünlerden oldu. Dost markalı süt sadece Bim marketlerde satılmaktadır. Vatandaşlar genelde bu sütü uygun fiyatlı olduğundan dolayı tercih ediyorlar. Bim marketlerde bulabileceğiniz Dost Süt fiyat bilgisi ise aşağıdaki gibidir.

  • Bim Dost yarım yağlı süt 1 Litre 11.75 TL
  • Bim Dost %3.01 yağlı süt 1 Litre 12.25TL

Yukarıda listelenmiş olan fiyatlar farklılık gösterebilir. Bunun nedeni ise marketlerdeki fiyatlar haftalık bazen günlük değişmektedir. En güncel süt etiket fiyatlarını görmek için Bim marketleri ziyaret edebilirsiniz.

BİM Süt Fiyatı Yarım Yağlı

BİM süt fiyatı yarım yağlı ve tam yağlı olarak fiyat farklılığı göstermektedir. Sadece Bim marketlerde satışı yapılan Dost yarım yağlı 1 LT süt fiyatı şu an da 11,75 TL olarak listelenmiştir. Ancak marketlerdeki fiyatların bazen gün içerisinde iki defa değiştiği gözlemlenebiliyor. Bu nedenle Bim marketlerden süt alırken etiket fiyatının geçerli olduğunu unutmayın.

Bim Yarım Yağlı süt fiyatı ya da tam yağlı süt fiyatını en güncel olarak Bim marketleri ziyaret edip öğrenebilirsiniz.

Bim Yörükoğlu Süt Fiyatı

Bim marketlerde satılan süt markalarından biri de Yörükoğlu markasıdır. Bu markanın yarım yağlı sütü Bim marketlerde satılmaktadır Bim süt fiyatı Yörükoğlu için:

  • Bim Yörükoğlu Yarım Yağlı Süt 12,05 TL.

Bim’de Sek Süt Fiyatı 2022

Bim marketlerde satışı yapılan süt markalarından bir diğeri ise Sek markasıdır. Sek markasına ait sütün litre fiyatı ise aşağıdaki gibidir.

  • Bim Sek Süt 12,14 TL olarak satılmaktadır.

BİM Süt Tozu Fiyatları

Bim marketlerde süt tozu satışı da yapılmaktadır. Bim’de farklı markaların süt tozuna ulaşmak mümkün. Birden fazla marka olduğundan dolayı en güncel süt tozu fiyatları için Bim marketleri ziyaret edebilirsiniz. Kahve ve süt tozuna da son zamanlarda zam geldiğinden dolayı vatandaşlar uygun fiyata indirimli süt tozu satın almak için marketleri incelemekteler. Ancak süt tozu için güncel fiyatları görmek isterseniz Bim marketleri ziyaret etmenizi öneririz.

Haberimizde Bim Süt Fiyatı 2022 – Dost Süt Fiyat Sek Süt ile ilgili merak edilenleri yanıtladık. Yukarıda da defalarca belirttiğimiz gibi marketler günlük olarak etiket değiştirebiliyor. Güncel fiyatları görmek için Bim marketleri ziyaret etmek gerekir. Ürün satın alırken marketteki fiyatın geçerli olduğunu unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu