Haber

Bim Yağ Fiyatları 2022 Kasım Bim Ayçiçek Yağı 5 LT Fiyatı

Bim yağ fiyatları 2022 ne kadar? Bim ayçiçek yağı 5 LT fiyatı kaç TL ve yağ fiyatları Bim’de ne kadar oldu? Detaylar haberimizde.

Bim yağ fiyatları, 2022 yılında sık araştırılan şeylerden biri oldu. Bunun nedeni ise bu yıl yağ fiyatlarına gelen zamlar. Ayçiçek yağı ve zeytinyağına bu yıl itibariyle birden fazla defa zam geldi. Vatandaşlar da doğal olarak bütçelerini en doğru şekilde kullanmak için uygun fiyata kaliteli ürünlere yöneldi. Ülkemizde en çok ziyaret edilen marketlerden biri olan Bim’de yağ fiyatları ne kadar sorusu da vatandaşların sık araştırdığı konular arasında yer aldı. Peki Bim marketlerde yağ daha mı ucuz? Bim marketlerde hangi marka yağlar var? Haberimizde Bim yağ fiyatları ve Bim ayçiçek yağı 5 litre fiyatı hakkında bilgiler verdik.

Ancak tekrar hatırlatmak isteriz ki Bim yağ fiyatları için geçerli olan güncel fiyatlar marketlerdeki etikette yazmaktadır. Zaman zaman günlük olarak ürünlerin fiyatı değiştiğinden dolayı marketten satın alırken fiyatları kontrol etmelisiniz.

Bim Yağ Fiyatları

Bim yağ fiyatları için 1 litre, 2 litre ve 5 Litre yağların fiyatlarını listeledik. Bu fiyatlar mümkün olduğu kadar güncel tutulmaya özen gösterilecektir. Ama siz yine de en yeni fiyatları görmek için Bim marketleri ziyaret edebilirsiniz.

  • Yudum AyÇiçek Yağı 5 LT Fiyatı 173.50 TL,
  • Sole Marka Ayçiçek Yağı 5lt 147.50 TL,
  • Sole Marka Ayçiçek Yağı 1 Litre 31,50 TL,
  • Sırım Marka Sızma Zeytinyağı 1 LT 49,50 TL,
  • 2 Litre Biryağ Ayçiçek Yağı 63,90 TL,
  • Abalı Ayçiçek Yağı 2 LT 68.50 TL.

BİM de Sole Yağ Fiyatları 2022

BİM de Sole yağ fiyatları 2022 yılında zamlanan ürünlerden biri oldu. Pandemi süreci ve sonrasında gelen küresel kriz ile gıda sektöründe fiyatlar artış gösterdi. Doğal olarak mutfaklarda en çok kullanılan ürünlerden biri olan sıvı yağlara da zam geldi. Bim sole yap fiyatı ise şu şekildedir;

  • Sole Marka Ayçiçek Yağı 5lt 147,50 TL
  • Sole Marka Ayçiçek Yağı 1lt 31,50 TL

Bim Ayçiçek Yağı 5 LT Fiyatı

Bim Ayçiçek Yağı 5 LT Fiyatı 2022 yılında zamlanan ürünlerden biri oldu. Sole marka 5 litrelik ayçiçek yağının fiyatı 147,50 TL’dir. Bim marketlerden etiket fiyatını kontrol ederek bu yağı satın alabilirsiniz. Fiyatlar zaman zaman değişebilmektedir. Bu nedenle unutmayın ki ürünü alırken market fiyatları geçerlidir.

Bim Sole Ayçiçek yağı 5 litre fiyatı 147,50 TL’den satılmaktadır.

Bim marketler genelde ucuzluğundan ve ürün kalitesinin iyi olduğu için tercih ediliyor. Birkaç yıl önce çok uygun bir bütçeyle poşetlerinizi doldurabilirken, gelen son zamlarla Bim marketler de adeta pahalandı. Ancak bunun genel nedeni belirtmiş olduğumuz gibi küresel ekonomik durumlar.

Bim Sıvı Yağ Fiyatları

Bim sıvı yağ fiyatları litre ve markaya göre farklılık göstermektedir. Aşağıdan litresi ve markasına göre Bim sıvı yağ fiyatı hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Yudum AyÇiçek Yağı 5 LT Fiyatı 173.50 TL,
Sole Marka Ayçiçek Yağı 5lt 147.50 TL,
Sole Marka Ayçiçek Yağı 1 Litre 31,50 TL,
Sırım Marka Sızma Zeytinyağı 1 LT 49,50 TL,
2 Litre Biryağ Ayçiçek Yağı 63,90 TL,
Abalı Ayçiçek Yağı 2 LT 68.50 TL.

Sıvı yağ hemen hemen her yemekte kullanılmaktadır. Salatalarda, çorbalarda, kızartmalarda ve benzeri yemekler yapılırken ayçiçek yağına gereksinim duyarız. Bu nedenle mutfaklarda en çok tüketilen ürünlerden biri de yağdır. Mutfak alışverişi yaparken bütçe yapmak isteyen aileler genelde en ucuz ürünü ve mümkünse kaliteli ürünleri tercih etmektedir.

Eğer siz de mutfak alışverişlerinde gereksiz para harcamaktan kaçınıyorsanız internetten ve birden fazla marketi gezerek fiyatları inceleyebilirsiniz. Marketlerde zaman zaman haftalık ya da günlük indirimler olabiliyor. Bu indirimler bazen çay, bazen de şeker gibi ürünlerde yapılabilmektedir. Alışveriş yapmadan önce yeteri kadar vaktiniz varsa diğer marketleri de ziyaret ederek ürünlerin fiyatını inceleyip alışverişinizi buna göre yapabilirsiniz.

Bim Yağ Fiyatı 2022

Bim yağ fiyatı 2022 yılında sürekli artış gösterebildiğinden dolayı en yakın Bim marketi ziyaret edip fiyatları güncel olarak inceleyebilirsiniz. Bim yağ fiyatları yağ reyonunun hemen üstünde ya da altında yazmaktadır. Satın alacağınız yağ markası ve litresine göre fiyatları etiketlerden inceleyebilirsiniz. Satın alırken etiket fiyatının geçerli olduğunu unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu