Haber

Bim Yumurta Fiyatı 2022 Kasım Bili Bili Bim Yumurta 30’lu

Bim yumurta fiyatı 2022 ne kadar? Bim Yumurta 30’lu yumurta fiyatları. Bim 15’li yumurta kaç TL detaylar haberimizde.

BİM yumurta fiyatı sporcular ve mutfakta yemek yapan vatandaşlarca araştırılmaktadır. Gelen zamlar yumurta fiyatlarını da etkilemiştir. Bim marketlerden uygun fiyata yumurta almak isteyen vatandaşlar ise 15’li ve 30’lu yumurtanın fiyatını araştırmaktalar. Bim marketlerde ve diğer marketlerde etiketler haftalık bazen de günlük olarak değişebilmektedir. Bu nedenler herhangi bir ürünü satın almadan önce marketteki fiyat etiketinin geçerli olduğunu unutmayın.

Bim Yumurta Fiyatı

  • Bim Bili Bili 15’li yumurta fiyatı 24 TL’dir.
  • Bim Bili Bili 30’lu yumurta fiyattı 47 TL’dir.

Yukarıdaki fiyatlar farklılık gösterebilir. Bunun nedeni ise yukarıda da belirttiğimiz gibi marketlerdeki fiyatlar bazen günlük olarak değişebiliyor. Herhangi bir ürünü satın almadan önce etiket fiyatını kontrol etmeniz gerekmektedir. Aynı zamanda ürünü satın alırken Bim marketteki etiket fiyatının geçerli olduğunu unutmayın. En güncel yumurta fiyatlarını görmek için Bim marketleri ziyaret edebilirsiniz.

BİM Yumurta 30’lu Fiyatı 2022

BİM 30’lu yumurta fiyatı 2022 ne kadar? Bim marketlerde en çok satılan ürünlerden biri de yumurtadır. Yumurta yemeklerde, pastalarda ve tatlılarda çok fazla kullanıldığından dolayı satışı da oldukça yüksektir. Sabah kahvaltılarının ve sporcuların olmazsa olmaz besinlerinden biridir. Bim marketlerde 30’lu yumurtanın fiyatı 47 TL’dir. Bim marketlerde bili bili markasına ait yumurta satışı yapılmaktadır.

  • Güncel fiyatları görmek için Bim marketleri ziyaret etmeniz gerektiğini unutmayın.

BİM 15’li Yumurta Fiyatı

BİM 15’li yumurta fiyatı da vatandaşlar tarafından araştırılmaktadır. Genelde çok fazla yumurta kullanmayan ailelerin tercihi 15’li yumurtadan yana oluyor. Bim marketlerde satışı yapılan Bili Bili marka 15’li yumurtanın fiyatı ise: 24 TL’dir.

Organik Yumurta

Bim organik yumurta marketlerde organik yumurta satışı da yapılmaktadır. Hemen hemen her bim marketinde organik yumurta bulmak mümkündür. Bildiğiniz gibi organik yumurta normal yumurtaya göre besin değeri daha yüksektir. Aileler genelde organik yumurtayı tercih etmektedir. Organik yumurtalar ise bütün marketlerde normal yumurtaya göre daha pahalı bir şekilde fiyatlandırılmaktadır.

Haberimizde Bim Yumurta Fiyatı 2022 – Bili Bili Bim Yumurta 30’lu ile alakalı merak edilen soruları yanıtladık. Ancak Bim marketlerdeki fiyatlar için etiket fiyatlarının geçerli olduğunu unutmayın. Bazı zamanlar fiyat günlük olarak değiştiğinden dolayı en güncel fiyata bakmak için Bim marketleri ziyaret edebilir ya da Bim Aktüel ürün listesini inceleyebilirsiniz.

Yumurta Yemekler

Çiftlik Omlet
Çılbır
Fırında Pazılı Omlet
Fırında Soğanlı Yumurta
Güveçte Yumurta
Ispanaklı Yumurta
Menemen
Mısırlı Omlet
Pastırmalı Yumurtalı Kıyma
Pazılı Makarnalı Omlet
Peynirli Omlet
Pirinçli Omlet

Sahanda Yumurta
Sebzeli Omlet
Yoğurt Soslu Ispanaklı Çılbır
Yoğurtlu Yumurta Salatası
Yumurta Benyesi
Yumurta Kroketi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu