Teknoloji

Binance Yeni Girecek Coinler 2022 Haziran

Binance Yeni Girecek Coinler hangileri? Binance yeni girecek coinler 2022 Haziran, yeni çıkacak coinler haberimizde.

Yeni çıkacak coinler hangileri, Binance yeni girecek coinler hangileri, Piyasaya yeni çıkacak coinler hangileri işte detaylar. Bu yazıda aktarılan bilgiler yatırım tavsiyesi değildir. Çok volatilite bir piyasa olduğu için yüksek risk içerir.

Kripto paralar artık hayatımızın bir parçası oldu. Kimi için ileriye yönelik yatırımlar ve günlük al sat işlemleri ile para kazana bileceğimiz bir borsa Kimi için ise blockchain teknolojisi ile geleceğin ta kendisi. Hangi tarafta olursanız olun bu piyasanın potansiyeli çok yüksek bir piyasa olduğu su geçirmez bir gerçek. Özellikle piyasaya yüksek getirisi olma ihtimali en yüksek yöntem piyasaya yeni çıkacak coinleri uygun fiyattan alıp çıktıktan sonra satarak yüksek kar elde etmek. Birçok kişi bunu düşündüğünden projeleri araştırmadan, yatırımcılarına bakmadan teknik ekibi incelemeden sadece piyasaya yeni çıkıyor diye yatırım yaparsanız dolandırılma ihtimaliniz bir o kadar artar.

Yeni çıkacak coine yatırım yapacaksanız öncelikle hangi borsaların onu desteklediğini arkasında hangi büyük yatırımcıların olduğunu ve coinin ne amaçla çıkarıldığını (white paper) dikkatlice okuyup ona göre almanız daha güvenli olacaktır. Tabi sadece white paper üzerinden değil projenin arkasındaki ekibi de incelemek iyi olacaktır.

Yeni Çıkacak Coinler 2022 Haziran

yeni çıkacak olan coinler

Piyasaya yeni girecek coinler öncelikle halka arzı yani ön satışına katılmanız gerekecektir. Bu ön satışların yapıldığı birçok platform bulunuyor. Bu platformların çoğu ön satışa katıla bilmeniz için öncelikle belirlediği şartları yerine getirmeniz gerekmekte. Yani platformun kendi tokenini elinizde tutmanıza göre size ön satışa katılma hakkı verir veya belirli koşulları yerine getirmeniz için bir görev listesi verir ve bu görev listesini yerine getirince ön satışa katılabilirsiniz.

Ön satışa katılma hakkı kazandıktan sonra ve kazanırsanız o coini piyasa şartlarına göre en uygun fiyattan alırsınız. Ön satıştan kazandığınız coini hemen veya belli bir süre kitli kalma opsiyonlarından bir ile aldıktan sonra coin piyasaya çıktığında çok güzel karlar elde edebilirsiniz. Peki bu yeni çıkacak coinleri nerden bulabilirsiniz. Bu ön satışlar ile yeni çıkacak coinleri paylaşan bazı siteler bulunmakta bunlardan en bilineni Coinmarketcap üzerinden yeni çıkacak coinleri ve ön satışları inceleye bilirsiniz. Bunun dışında bir diğer site ise İcodrops sitesidir burada da yeni çıkacak coinlerin ön satışı veya açık artırma bilgilerini bulmak mümkündür. Son çıkan coinleri bu siteler dışında coingecko üzerinden de takip edebilirsiniz.

Binance Yeni Listelenecek Coinler 2022 Haziran

ProjeDurumBaşlama TarihiBitiş TarihiHedef
ChainportPORTXPrivacyIDOstarts in in 6 hours4 Şub 20225 Şub 2022$150,000
Legion NetworkLGXBinance Smart Chain (BEP20)IDOstarts in in 14 days17 Şub 202217 Şub 2022$350,000
The APISAPIEthereumPrivate Salestarts in in 18 days22 Şub 202225 Şub 2022TBA
Mummy.io$MMYBinance Smart Chain (BEP20)IDO

Yeni Çıkan Coinler 2022 Haziran

ProjeDurumBaşlama TarihiBitiş TarihiHedef
SharkRace Club – SHRK IDO3 Mart 20228 Mart 2022$250.000
Rebel Bots – RBLSIDO5 Mart 202210 Mart 2022$150.000
Colizeum – ZEUMIDO1 Mart 20223 Mart 2022$200,000
Drunk Robots – METALIDO10 Mart 202212 Mart 2022$50,000
Time Raiders – XPNDIDO17 Mart 202219 Mart 2022$200,000
IndiGG – INDI – INDIIDO8 Mart 202210 Mart 2022$1,200,000
Nest Arcade – NEST – SolanaIDO6 Mart 20228 Mart 2022$200,000
ETNA MetabolismMTBBinance Smart Chain (BEP20)IDOends in 5 days left1 Şub 20228 Şub 2022$500,000
CACTUSCACTUSBinance Smart Chain (BEP20)IDOends in 7 days left31 Oca 202211 Şub 2022
PLATFORMPLTBinance Smart Chain (BEP20)ICOends in 8 days left31 Oca 202212 Şub 2022
MelodityMELDBinance Smart Chain (BEP20)ICOends in 2 months left14 Oca 20221 Nis 2022

Piyasaya Yeni Girecek Coinler

Yeni coinler 2022 yılı itibar ile çok kar bıraktığı için en yeni coinleri önceden bulup daha çok kar elde etmek isteyenler ön satışlara katılabilir. Ayrıca günlük ve haftalık olarak Cpinmarketcap üzerinden bakabilirsiniz. Tabi bu sayfada paylaşılan coinleri iyice araştırmadan almamanız daha iyi olur. Sırf yeni çıktı diye yükselecek diye bir şey yoktur dolandırıcı olma ihtimalleri de vardır. Buradaki conleri genelde merkeziyetsiz borsalar üzerinden bulabilirsiniz.

Buradan her birini yazmak mümkün olmadığı için internet siteleri üzerinden sizin kontrol etmeniz daha iyi olacaktır. Ön satışlarda herhangi bir coin elinizde tutmadan katılabileceğiniz siteler de bulunmakta. Bu sitelerin başında Coinlist sitesi bulunmakta ön satış platformu olan borsa da ön satışlara sıraya girerek katılabiliyorsunuz. Birçok proje ön satış için Coinlist’i seçmekte.

Binance Yeni Girecek Coinler 2022

Binance Yeni Girecek Coinler
Binance Yeni Girecek Coinler

Binance yeni girecek coinler çok merak edilmesinin sebebi, Kripto para borsaları arasında en büyük hacmi olan ve en çok kullanıcıya sahip borsa olan Binance ye yeni bir coin girdiğinde ilk başta çok fazla yükselir ve iyi bir kazanç sağlayabilir. Tabi Binance de yayınlanmadan önce bu coini bulmak gerçekten iyi bir araştırma gerektirir. Hem Binance twitter hesaplarını takip etmeniz gerekir Telegram üzerinden binance sohbet odasını takip etmeniz gerekir. Reddit gibi platformalar da yazılanları takip ederek önceden haber alabilirsiniz. Binance’nin tüm sosyal medya ve iletişim kanalları için linki tıklayabilirsiniz. Tüm diller için Telegram grupları bulunmaktadır.

Ama bu işlemler size zahmetli geliyorsa veya daha hiç yükselmeden coini bulmak istiyorsanız. Binance tarafından yatırım yapılmış olan projeleri içerisinden daha binance de yayınlanmamış coinleri seçmeniz gerekir. Binance dünyanın en büyük kripto para borsası olduğu gibi çok büyük bir yatırım şirketidir ayrıca. Güvendiği ve gelecek vadeden projelerin yapılması ve gelişmesi için büyük ödenekler ile destekler ve proje piyasaya çıktıktan sonra ya hemen yada belirli bir süre sora borsasında yayınlar. Bu projeleri bulmakta çok kolay binance yatırım yaptığı tüm projeleri kendi web sitesi üzerinden tanıtmaktadır.

Binance Labs sitesi üzerinden binacenin yatırım yaptığı tüm coinleri görüntüleyebilirsiniz. Bu coinler arasında binancede daha girmemiş coinleri seçip önceden alabilirsiniz. Binanceye girme haberinden sonra satarak kar elde edebilirsiniz. Bu coinler bazen piyasaya geni girecek coin olarak çıksa da bazen piyasa ile birlikte aynı anda binace üzerinden de çıkıyor. Binance Yeni Girecek Coinleri haberimizde listeledik.

Yeni Çıkacak Coinler Nereden Alınır?

Binance Yeni Girecek Coinleri aşağıdaki platformlardan sorgulayabilirsiniz. Yeni çıkacak coinler nereden alınır, bu soru da kripto para ile ilgilenenler tarafından sıklıkla aranan konulardan biridir. Yeni çıkacak coin ‘i ilk alanlardan biri olmak için çeşitli coin sitelerini takip etmeniz gerekir. Güncel yeni çıkacak coinler duysende sosyal içerik platformunda sürekli olarak yayınlanmaktadır.

Yeni çıkacak coinleri alabileceğiniz internet sitelerini listeleyecek olursak;

  • Binance
  • daomaker
  • coinlist
  • huobi
  • polkastarter
  • raydium

Bu yazıda aktarılan bilgiler yatırım tavsiyesi değildir. Çok volatilite/değişken bir piyasa olduğu için yüksek risk içerir. Bu nedenle satın alma işlemleri tamamen satın alan kişinin sorumluluğundadır. Burada sadece çıkacak coin bilgisi verilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu