Güncel Bilgiler

Telegram Bu Kanal Görüntülenemiyor Çünkü iPhone ve Android 2024

Telegram’da hata alanlar için, Telegram bu kanal görüntülenemiyor çünkü iphone 2024 çözümü. Telegram hassas içerik açma iPhone ve Android için nasıl yapılır? Buradaki adımları izleyerek problemi tamamen giderin.

Telegram bu kanal görüntülenemiyor çünkü haberinde de nasıl yapılacağı anlatılmıştır. iPhone ve Android cihazlarda sık rastlanan problemlerden biridir. Bu hata ile karşılaşmanız halinde muhtemelen o kanal Telegram tarafından kapatılmıştır. Telegram bu kanal görüntülenemiyor hassas içerik açma yöntemi ile bu kanallara ulaşmak mümkün. Ancak yine de belirtmek isteriz ki bu kanallar Telegram politikalarını ihlal ettiği için kapatılmıştır. Bu tür kanallar aracılığıyla dosya indirmek telefonunuza zarar verebilir. Telegram tarafından kapatılan kanallar genelde yetişkinlere yönelik içerikler ya da telif hakları nedeniyle kapatılıyor.

Telegram hassas içerik açma yöntemi kullanıp Telegram bu kanal görüntülenemiyor hatasını çözmek mümkündür. iPhone ve android cihazlar için telegrem hassas içerikler bulunan kanallara giriş yapma yöntemi bu haberde detaylı şekilde anlatıldı.

Telegram Bu Kanal Görüntülenemiyor Çünkü iPhone Hatası 2024

Bazı Telegram kanallarına girmeye çalıştığımızda Telegram bu kanal görüntülenemiyor çünkü hassas içerik şeklinde uyarı verebiliyor. Bu durumun nedeni o kanalda hassas içerik paylaşılıyor oluşu ya da telif hakkı içeren dosya ya da videoların paylaşılıyor oluşundandır. Telegram bu tür gönderilerin paylaşıldığı kanalları gelen şikayetleri değerlendirerek kapatmaktadır. Hali hazırda Telegram politikalarında da bu tür içeriklerin paylaşıldığı kanalların kapatılacağına dair bilgiler mevcut.

Bazı Telegram kanallarına giriş yapmaya çalıştığınız zaman hata uyarısı ile karşılaşabilirsiniz. Kullanıcılar bu hata ile karşılaştığı zaman ne yapacaklarını bilmediklerinden dolayı kanala katılmaktan vazgeçerler. Gelen uyarı “Bu kanal görüntülenemiyor” veya “Bu kanal şu ​​anda mevcut değil” şeklinde olmaktadır. Telelgram zararlı olduğunu düşündüğü kanalları kullanıcı güvenliği için kapatmaktadır.

Telegram bu kanal görüntülenemiyor çünkü iphone ve android telefonlarda aynı şekilde görüntülenmektedir. Bu uyarıyı aldığınız kanallara giriş yapmak yerine hiç katılmamanızı öneriyoruz. Genelde bu tür gruplar zararlı içerik paylaştığından dolayı kapatılmıştır.

Ancak çeşitli yöntemler kullanılarak görüntülenemeyen kanallara girmek mümkün hale geliyor. Telegram bu kanal görüntülenemiyor çözümü için;

Telegram Bu Kanal Görüntülenemiyor Çözümü

Telegram Bu Kanal Görüntülenemiyor Çözümü

Haber ve film paylaşımı yapılan bir kanala katılmak istediğiniz zaman bu uyarıyı alıyorsanız çözümü oldukça basittir. Telegram bu kanal görüntülenemiyor çünkü çözümü aşağıdaki gibidir. Fakat bu tür kanallara dahil olmak tamamen kullanıcı sorumluluğundadır.

 • Telefonunuzun mobil uygulama indirme sayfasını açın.
 • Uygulama mağazasında “Nicegram” yazıp uygulamayı arayın ve bulun.
 • Uygulamayı bulduktan sonra telefonunuza “Yükleyin” iphone ve Android telefonlar için aynı uygulama kullanılır.
 • Uygulama indikten sonra açın ve “Kayıt Ol” kısmına telefon numaranızı yazarak kayıt olun.
 • Doğrulama kodu için “Telegram” uygulamasına giriş yapın.
 • Buradaki kodu alarak “Nicegram” uygulamasındaki ilgili alana yazın.
 • Daha sonra “Devam” ve sonrasında “İzin Ver” butonlarına dokunun.
 • Son adımda ise, “Nicegram” uygulamasını bir kez küçültün yani arka plana alın, aldıktan sonra Telegram uygulamasını açın, “Nicegram Bot” u bulup, kişiyi bulun ve açın ardından Telegram uygulaması üzerinden ekrana gelen iki ayarı da aktif edin.

Telegram bu kanal görüntülenemiyor iPhone çözümü ve android telefonlar için çözüm yolu olarak yukarıdaki anlatımı kullanabilirsiniz. Bu adımları uygulayarak Telegram‘da hassas içerik uyarısı veren kanallara giriş yapmak mümkündür.

Telegram Hassas İçerik Açma

Telegram hassas içerik açma iPhone ve android telefonlar için oldukça basittir. Mobil cihazınızın uygulama mağazasından telefonunuza ücretsiz yükleyeceğiniz Nicegram Botu sayesinde her kanala giriş yapabilirsiniz. Telegram genelde kurallara uymayan kanalları cezalandırır ve kapatır. Bu kapama olduğunda mevcut kullanıcılar kanalda kalır ancak yeni kullanıcılar katılamaz. Nicegram uygulamasını kullanıp kısıtlı olan kanala katılmak için yukarıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

Samsung, iPhone, Huawei, Xiaomi, Realme ve diğer akıllı cep telefonu ve tabletlerden Telegram kullanıyorsanız bu uygulamayı yükleyebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek şey yukarıdaki başlıkta yazan adımları sırası ile uygulamak olacaktır.

iOS Telegram Bu Kanal görüntülenemiyor uyarısının çözümü için ek bir Uygulama yükleyerek botu aktif etmek.

Telegram Kanal Arama

Telegram uygulamasını kullananlar diledikleri türde kanallara dahil olabilirler. Dizi, Film, Sinema, Oyun, Sohbet, Teknoloji ve kripto kanallarını bulup bu kanallara katılabilirler. Bunu isterseniz Telegram uygulamasının arama kısmından aratarak bulabilir isterseniz de çeşitli Telegram kanalı paylaşım sayfalarından görüntüleyebilirsiniz.

En aktif kullanılan Telegram kanalları genelde sohbet kanallarıdır. Bu sohbet kanallarında binlerce katılımcı ve eş zamanlı yüzlerce aktif kullanıcıya ulaşmak mümkün.

Telegram görüntülenemeyen kanal nasıl açılır?

 1. İlk olarak yöneticiliğini yaptığınız Telegram hesabınızı açın,
 2. Telegram botlarından olan “Nicegram Bot” u arayın ve etkin hale getirin.
 3. Gelen onay mesajını onaylayın.
 4. Son etapta Telegram hesabınızı kapatıp tekrardan açın.

Teknoloji haberleri kategorimizde Telegram Bu Kanal Görüntülenemiyor Çünkü iPhone çözümü ile ilgili merak edilen bütün soruları yanıtladık. Buradaki anlatıma uyarak sorunu anında giderebilirsiniz.

iOS Telegram Bu Kanal Görüntülenemiyor

iOS Telegram bu kanal görüntülenemiyor hatasının çözümü için Nicegram botu kurmanız gerekmektedir. Android cihazlarda olduğu gibi iPhone telefonlarda da bu botu kurabilirsiniz. Kurulum indirme işlemleri tamamen ücretsizdir. Nasıl yapılacağına yukarıdaki başlıktan bakabilirsiniz.

Telegram hassas içerik açma Android cihazlar için de yine Nicegram botunu kullanmanız gerekir. Çoğu kanalda işe yaramaktadır.

Telegram

Sosyal medya uygulamaları arasında sıralamaya girecek sayıda kullanıcıya sahiptir. Sesli ve görüntülü iletişimin yanında mesajlaşma imkanı da sunar. Ayrıca Whatsapp uygulamasına kıyasla daha fazla özellik barındırdığından çoğu kişi bu uygulamayı tercih etmektedir. Araba alım satım, ödev, bilgi, bilim ve daha birçok türdeki grupları ile insanları kendi bünyesine toplamayı başarmış bir uygulamadır.

Herkesin telefonunda Whatsapp mesajlaşmak için kullanılsa da yedek olarak Telegram uygulaması da kullanılıyor. Whatsapp uygulaması çöktüğünde insanlar iletişimlerine Telegram uygulamasından devam ediyorlar.

Telegram’da hassas içerik barındıran çoğu kanal kısıtlanır ve yeni kullanıcıların girişi engellenir. Fakat Nicegram botu kullanılarak bu kanallara girmek mümkündür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu