Oyun

Brawl Stars Hesap Silme Linki 2023 Hesap Kapatma

Brawl Stars hesap silme nasıl yapılır? Brawl Stars hesap nasıl silinir merak edenler için burada detaylı şekilde anlattık. En çok oynanan mobil oyunlardan biri olan Brawl Stars, ebeveynler tarafından bazen can sıkıcı olabiliyor. Bu durumda ise çoğu zaman ebeveynler oyunu silmeyi deniyorlar. Ancak hesap silinmeden oyunu telefondan kaldırsanız dahi daha sonrasında tekrar yüklendiğinde kaldığı yerden devam edilebiliyor.

Ya da oyunda çok fazla vakit geçirdiğiniz için oyunu silmek isteyebilirsiniz. Biz de bu haberimizde oyun hesabı nasıl silinir burada detaylı şekilde anlattık. Peki, Brawl Stars hesap silme nasıl yapılır?

  • Oyuna giriş yapın,
  • Ayarları açın,
  • Yardım ve Destek yazısına giriş yapın,
  • Bize ulaşın düğmesine dokunun,
  • Açılan ekranda ‘ I’d like delete my account’ yazın,
  • Destek sorumlusu emin olup olmadığınızı soracak,
  • ‘yes’ diyerek cevap verin.

Brawl Stars Hesap Silme Linki

Brawl Stars hesap silme linki ne yazık ki bulunmuyor ancak yukarıdaki yöntemi kullanarak hesabınızı silebilirsiniz. Ancak unutmayın ki hesabınız silindiğinde tekrardan geri yüklenemez. Kullanıcı adınız, karakterler, satın alınan kostümler varsa elmaslar tamamen silinecektir.

Yine oyun içinde biriktirdiğiniz güç puanları ve altınlar da hesap silindiğinde tamamen silinecektir. Bu nedenle hesabınızı silmeden önce iki defa düşünmenizi öneririz.

Brawl Stars Hesap Kapatma

Brawl Stars hesap kapatma adımları için yukarıda bahsettiğimiz yöntemi kullanabileceğiniz gibi oyun görevlilerine mail göndererek de hesabınızı sildirebilirsiniz.

Yapmanız gereken şey: gp-info@supercell.com adresine Brawl Stars id’nizi ve kullanıcı adınızı yazmak, daha sonrasında ise hesabınızı silmek istediğinizi belirmeniz olacaktır.

Ardından size bu konu hakkında emin olup olmadığınız sorulacaktır. Gelen bu soruyu da evet olarak yanıtlarsanız Brawl Stars hesabınız silinecektir.

Brawl Stars üyelik silme adımları için yukarıda bahsetmiş olduğumuz yöntemlerden birini kullanabilirsiniz. Fakat hesabı sildiğinizde kahramanlar, varsa elmas, altın ve diğer içeriklerin tamamen silineceğini unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu