Oyun

Brawl Stars İsim Değiştirme Kaç Elmas (Bedava)

Brawl Stars İsim Değiştirme kaç elmas? Brawl Stars isim değiştirme nasıl yapılır ve Brawl Stars isim değiştirme ücretsiz bedava yapılır mı detayları.

Brawl Stars isim değiştirme, bedava yapılır mı bu haberimizde detaylı şekilde anlattık. Brawl Stars oyununu oynayabilmek için ilk girişte bizden bir isim yazmamızı ister. Bu ismi yazdıktan sonra tekrar değiştirmek isteyebiliriz. Eğer daha havalı ya da daha güzel bir isim bulduysanız eski isminizi değiştirmenin zamanı gelmiştir. Çok basit bir kaç adım ile Brawl Stars oyununda isim değiştirme işlemi yapılabilir.

Android ve iOs yani iPhone telefonlarda aynı yöntemi kullanarak isim değiştirilebilir. Brawl Stars isim değiştirme hilesi gibi yöntemlere gereksinim duymadan bu yöntemi kullanarak isminizi değiştirebilirsiniz. İsmi değiştirmeden önce yeni isminizi önceden bulun ve beğendiğiniz bir isim olmasına dikkat edin.

Brawl Stars İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Brawl Stars isim değiştirme işlemi oldukça basittir. Yapmanız gerekenler sırasıyla:

  • Brawl Stars Oyununa giriş yapın,
  • Giriş yaptıktan sonra sol üst kısımdaki İsminize dokunun,
  • Burada yine Adınızın yazdığı Kutucuğun sol üst kısmındaki Ayar simgesine dokunun,
  • Açılan ekranda 60 elmas karşılığında isminizi değiştirebileceğinizin uyarısını görürsünüz,
  • Yeterli elmasınız varsa buradan isminizi değiştirebilirsiniz.

Yukarıdaki adımları uygulayarak oyunda isim değişikliği yapılabilir.

Bedava İsim değiştirme

Bedava isim değiştirme işlemi için o sezonun görevlerini yaparak verilen hediye elmasları toplayın. Farklı şeyler için kullanmayın. Toplamda 60 elmas biriktirdiğinizde bununla isminizi değiştirebilirsiniz.

Brawl Stars İsim Değiştirme Kaç Elmas?

Brawl Stars İsim Değiştirme kaç elmas sorusu da oyuncuların merak ettiği konular arasındadır. Oyunda isminizi değiştirebilmek için 60 elmasınızın olması gerekmektedir. Eğer yeterli elmasınız yoksa isim değiştirmek mümkün değildir.

Oyunun market kısmına baktığımızda 60 elmasa yakın en az 80 Elmas satılıyor ve bunun fiyatı ise 84,99 TL’dir. Bunun yerine yukarıda belirtmiş olduğumuz gibi gelen hediye elmasları biriktirerek isminizi değiştirebilirsiniz.

Oyunda ücretsiz isim değiştirmek mümkün ancak görevleri sürekli yapmanız gerekir. Brawl Stars ücretsiz nick değiştirme yöntemi olarak günlük ve sezon görevleri yapın. Bu sayede sezon görevlerini yapmış olacaksınız. Sezon görevlerinde ilerledikçe oyun bizlere 10 ila 20 arasında değişen elmas hediyeleri vermektedir. Tabii sezon görevlerinin tamamını bitirdiğimizde çoktan 60 elmasa ulaşmış oluyoruz. Bu elmasları kullanarak herhangi bir ücret ödemenize de gerek kalmadan oyunda isim değişikliği yapmak mümkündür.

İsterseniz şekilli, isterseniz de emojili yeni bir isim oluşturmak işte bu kadar kolay. Tek yapmanız gereken sezon görevlerini yapıp elmas hediyelerini toplamaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu