Oyun

Brawl Stars Kostüm Hilesi 2023 Brawl Stars Kıyafet

Brawl Stars kostüm hilesi ile ücretsiz kostüm alma. Brawl Stars kostüm yapma ve kostüm tasarlama hakkında detaylar.

Brawl Stars kostüm almak için belirli bir ücret ya da oyun içi para harcamak gerekiyor. Bizler bu haberimizde Brawl Stars oyununda nasıl ücretsiz bir şekilde kostüm sahibi olabileceğinizi anlattık. Bu yöntemi kullanarak herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmadan kostüm alabilirsiniz. Aynı zamanda Brawl Stars kostüm boyamak isteyenler için boyama şablonlarını da yine burada ayrı bir başlık altında paylaştık.

Brawl Stars oyununda bedava kostüm sahibi olabilmek için farklı yöntemler kullanılabilir. Bunlardan birincisi ise oyun içi para ile alınan kostümler için oyun parası biriktirmek. Bir diğeri ise elmas ile satılan kostümler için ücretsiz Google Play kodları kullanmaktır. Bu kodları kullanarak herhangi bir ücret ödemeden Brawl Stars oyununda kostüm sahibi olabilirsiniz.

Brawl Stars Kostüm

Brawl Stars’ta her karakter için farklı kostümler bulunmaktadır. Bu kostümlerin bazıları kutulardan ücretsiz olarak çıkıyor. Bazıları ise oyun içi para birimi ile alınabilmektedir. Bir diğer yandan özel kostümleri ise Brawl Stars elmas ile satıyor. Elmas ile satılan özel kostümlere sahip olabilmek için aşağıdaki kodları kullanabilirsiniz.

Bu kodlar Google Play kodudur ve çeşitli yabancı forum sayfalarından toplanmıştır. Kodlar arasından lütfen sadece bir adet kullanın. Bu sayede diğer kullanıcılar da geldiğinde kod kullanabilir.

  • KMTJ2WW3X15CBEW (30 dakika önce )
  • G7N7UMU85620S887 (25 dakika önce )
  • BZV42NMVHKPTVXK2(23 dakika önce )
  • J6AU8ETK8LNA15TK (17 dakika önce )
  • 8F8WR7V2PLWJ132 (16 dakika önce)
  • SHKHKSIXSIKKWITO (16 dakika önce)
  • 2D7NE0M99ULEXT46(16 dakika önce)
  • BR52KYVUS0NP9NPP (16 dakika önce)
  • HAXX1S4EWZYL99NJ (15 dakika önce)
  • 4Y2M60W0YSG88BNV (15 dakika önce)

Daha fazlası için: Bedava Google Play Kodları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İlk baştaki kodu denediğinizde çalışmıyorsa diğer kodları da denemenizi öneririz. Çünkü gelen ziyaretçiler genelde ilk kodları kullanmaktadır.

Brawl Stars Kıyafet Tişört

Brawl Stars oyunu dünya genelinde milyonlarca oyuncuya ulaştığından dolayı Brawl Stars kıyafetleri de üretiliyor. Bu kıyafetleri merak edenler için bazı modelleri burada paylaştık.

Brawl Stars tişört için çeşitli modeller bulunuyor. Oldukça renkli ve havalı olan bu tişörtleri internette bulmak mümkün.

Brawl Stars Tişört Modelleri

Brawl Stars tişört modellerini merak edenler için burada diğer farklı tişört modellerini listeledik. Bu tişört modellerini çeşitli online alışveriş sitelerinden bularak satın alabilirsiniz.

Brawl Stars tişört Leon ise bizim favorimiz oldu. Hem çok havalı hem de çok şık duruyor.

Brawl Stars Tişört Defacto

Brawl Stars Tişört Defacto mağazasında var mı diye biz de merak edip internet sitesini kurcaladık. Ancak henüz bu tür ürünler internet sitesinde listelenmiş durumda değil. Ancak bu hiç gelmeyeceği anlamına da gelmiyor. Eğer siz kısa sürede bir Brawl Stars logolu tişört istiyorsanız diğer online alışveriş sitelerine bakabilirsiniz.

LC waikiki brawl stars tişört bulunmuyor ancak, Brawl Stars El Primo EDT Erkek Çocuk Parfüm 50 Ml satışı yapılmaktadır. LCW brawl stars tişörtleri geldiğinde onları da burada yayınlayacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu