Haber

Brawl Stars MEG Savaşçı Karakteri

Brawl Stars MEG Savaşçı karakteri, Brawl Stars yeni karakter Meg özellikleri, Brawl Stars Meg Bedava nasıl alınır? Brawl Stars Meg Fiyatı ve daha fazlası.

Brawl Stars’a gelen güncelleme ile Meg karakteri de oyuna dahil oldu. Oyunun dengesini tamamen bozacak olan Meg karakteri hakkında bilinmeyenleri burada detaylı bir şekilde anlattık. Market kısmında satışı gerçekleşen Meg’in şuan hemen al fiyatı 699 elmas. Peki bu karaktere bu kadar elmas vermeye değer mi? Eğer elmasınız varsa bizce değer. Çünkü bu karakterin adeta 2 adet canı var. Karakter ilk açılış sağlığı ve güçleri aşağıdaki başlıkta haberimizin devamında..

Brawl Stars Meg

Brawl Stars Meg karakteri

Brawl Stars meg, çok güçlü bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. İki formu bulunan karakter ile rakiplerinizi zor durumda bırakabilirsiniz. Bu savaşçı savaş kutularından da çıkmaktadır.

Meg’in iki modu bulunmaktadır; normal mod ve robotunu kullanarak savaştığı gelişmiş mod. Robot, zamanla sağlık kaybeder ve iyileşme yeteneği düşüktür. Robot modu yok edildiğinde Meg, normal moduna geri döner ve oyuna kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Ayrıca Meg’in normal modu ile rakiplere hasar verip süper gücü doldurarak tekrar robot moduna dönebilirsiniz.

Brawl Stars Meg Savaşçı Özellikleri

Brawl Stars Meg Özellikleri
  • Meg Fiyatı: 699 elmas yada savaş kutularından çıkarabilirsiniz.
  • Sağlık (Canı): 2200
  • Hareket Hızı: Hızlı
  • Hedef Belirlendi: Meg, silahını kullanarak düşmanlarının sabrını zorlayan atışlar yapar.
  • Hasar: 2×300
  • Menzil: Uzun
  • Doldurma Hızı: Çok Hızlı
  • Süper: Mega Makine, Meg robot moduna girip ortalığı karıştırır.

Yukarıdaki özellikler (sağlık, hasar gibi…) karakter yükseltildikçe artış göstermektedir.

Brawl Stars Meg vs Diğer Tüm Karakterler

Meg karakterinin gücünü anlayabilmeniz için, diğer savaşçılara karşı verdiği mücadeleyi izleyebilirsiniz. Ancak Meg karakterinin çok güçlü oluşu yenilmez olduğu anlamına gelmiyor. Brawl stars oyunu mantık ve strateji oyunudur. Bu oyunda doğru karakteri doğru şekilde kullanırsanız her oyunda birinci olma olasılığınız çok yüksektir.

Brawl Stars güncellemeleri ve yenilikleri hakkında bilgilere Supercell‘den ulaşabilirsiniz. Ayrıca oyun içi haberler kısmından bu tür yenilikleri takip etmek mümkündür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu