Haber

Bülent Börek Fiyatı 2021 – Porsiyon Sipariş Fiyatları

Bülent Börek Fiyatı 2021, Bülent börek porsiyon fiyatları, Bülent Börek Tepsi Börek Fiyatları 2021 , Bülent Börek Peynirli Börek Fiyatları , Bülent Börek kıymalı, Su böreği, patatesli börek siparişleri hakkında bilgiler.

Bülent Börek Fiyatı

Bülent Börek, Tv reklamları ve internet reklamları ile ününe ün katan börekçiler arasındadır. Börek denince çoğumuzun aklına Bülent Börek geliyor. Ancak sipariş vermeden önce böreklerin fiyatını öğrenmek isteyen vatandaşlar olabilir. Porsiyon ve tepsi börek siparişi vermeden önce fiyatı ile ilgili bilgi almak isteyenler doğru yerdeler. Sipariş vermeden önce Bülent Börek Fiyatı 2021, Bülent börek porsiyon fiyatları, Bülent Börek Tepsi Börek Fiyatları 2021 , Bülent Börek Peynirli Börek Fiyatları , Bülent Börek kıymalı, Su böreği, patatesli börek ne kadar gibi soruların yanıtını aramanız çok doğal. Hadi güncel Bülent Börek fiyatlarına beraber bakalım.

Bülent Börek 2021 Fiyat Listesi

Bülent Börek Fiyatı
Bülent Börek Fiyatı Listesi

Bülent Börek şubelerinden kilo, Porsiyon olarak ve Tepsi ile satışı yapılmakta. Satışı yapılan küçük tepsiler 15 TL büyük tepsiler ise 30 TL depozito ücreti kesilir. Tepsileri böreği tükettikten sonra geri götürdüğünüzde alınan tepsi ücreti iade edilmektedir. Bülent börek kilo fiyatı 44 TL’dir.

  • Bülent Börek 1 Porsiyon (250 Gram) 11 TL(1 Kişi çok doyacaktır)
  • Bülent Börek 1 Kilo Börek  44 TL (4 Kişi Rahatlıkla doyabilir)
  • Bülent Börek 1 Tepsi ( 2 Kg – Küçük Tepsi) 88 TL (+15 TL Tepsi Depozitolu Alınır)
  • Bülent Börek 1 Tepsi (4,5 Kg -Büyük Tepsi) 198 TL (+30 TL Tepsi Depozitolu Alınır)

Bülent Börek Fiyatları Nereden Öğrenilir?

Bülent Börek fiyatları, değişebileceğinden dolayı güncel fiyatları bulunduğunuz bölgedeki şubeyi arayarak öğrenebilirsiniz. Sipariş vermeden önce alacağınız Börek türünü ve kilogram yada porsiyon bilgisini vererek fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Ancak yaklaşık olarak börek fiyatları yukarıdaki listedeki gibidir. Güncel fiyat bilgisi için Google aramasına bülent börek yazın ve arayın. Size en yakın şubenin işletme hesabı çıkacaktır. Arayın ve hemen bilgi alın.

Porsiyon 250 Gr. 11 TL
Kilo44 TL
Tepsi ( 2 Kg ) 88 TL
Tepsi (4,5 Kg.)195 TL

Bülent Börek Börek Çeşitleri

  • Kıymalı Börek
  • Patatesli Börek
  • Kaşarlı Börek
  • Su Böreği
  • Tereyağlı Su Böreği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu