Oyun

Call of Duty Black Ops 2 Sistem Gereksinimleri

Call of Duty Black Ops 2 sistem gereksinimi kaç GB? Call of Duty Black Ops 2 sistem gereksinimleri Pc için, detaylar haberimizde.

Call of Duty Black Ops 2 Sistem Gereksinimleri, içeriği belki de en sevdiğim içeriklerden biri. Çünkü bu oyunu zamanında Playstation’da çok fazla oynayan bir oyuncuyum. Genelde tek başıma ya da bir arkadaşımla oynardım. İlk oyuna göre çok daha iyi grafikler ve silah seçenekleri sunuyordu. Galiba oyunda ekipmanlar yapıldığını ikinci oyun ile anlamıştım. Çünkü birinci oyunda en fazla sinema salonuna kadar gidip sürekli döngü halinde zombileri temizliyorduk.

Bir diğer sevdiğimiz özellik ise sandıklara para verip silah alınabiliyor. En beğendiğimiz silah ise genelde hava basıncı üreten silahtı. Kötü olan yanı ise şarjör tek mermi alıyordu. Ama yine de etkili bir silahtı yine de. Neyse konumuza dönelim Call of Duty Black Ops 2 Sistem Gereksinimi nedir? Call of Duty Black Ops 2 kaç GB PC?

Call of Duty: Black Ops 2 oyunu serinin en sevilen oyunlarından biridir. Bu haberimizde hem Call of Duty: Black Ops 2 sistem gereksinimleri hem de Call of Duty: Black Ops 2 Kaç GB kaplar, bilgisayarım kaldırır mı gibi bilgilere kolayca ulaşacaksınız. Oyunu bilgisayarım kaldırır mı diye merak ediyorsanız aşağıdan sistem gereksinimlerine bakabilirsiniz.

Call of Duty Black Ops 2 Sistem Gereksinimleri

Call of Duty Black Ops 2 Sistem Gereksinimi nedir? Oyunu Windows7,8,9 ve 10 işletim sistemine sahip bilgisayarınıza yükleyerek oynayabilirsiniz. Minimum ve maksimum sistem gereksinimi bilgilerine aşağıdan bakabilirsiniz.

Minimum

  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8.1, 10
  • İşlemci: Intel Core2 Duo E8200, AMD Phenom X3 8750 ve üzeri
  • RAM: 4 GB
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce 8800GT, ATI Radeon HD 3870 ve üzeri
  • VRAM: 512 MB
  • Depolama: 16 GB (Black Ops 2 boyutu)

Call of Duty Black Ops 2 Kaç GB? PC

Call of Duty Black Ops 2 oyununu bilgisayarınıza yükleyebilmek için 16 GB boş alana gereksinim duyulur. Daha fazla boş alan olması önerilir. Çünkü genelde disk doldukça oyun performansı da yavaşlayabiliyor. Özetle bu oyun için ayırmanız gereken alan 16 GB‘tır.

Bu oyun haberimizde Call of Duty Black Ops 2 Sistem Gereksinimleri ile ilgili merak edilenleri. Bilgisayarınızın kaldırıp kaldırmayacağını açıkladık. Buradaki sistem gereksinimleri ile bilgisayarınızın sistem gereksinimlerini karşılaştırarak sonuca ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu