Haber

Ceva Lojistik Kargom Nerede

Ceva Lojistik Kargom Nerede? Ceva Lojistik iletişim bilgileri. Ceva Lojistik kargom halen daha gelmedi haberleri.

Ceva lojistik kargo şikayetleri, ceva lojistik kargom nerede, ceva lojistik iletişim bilgileri ve dahası… Ceva Lojistik kargo teslimatı ile ilgili şikayetvar ve benzeri birçok platformda çeşitli şikayetlere rastladık. Şikayetlerin bazılarını buradan sizin için paylaşacağız. Ceva Lojistik gelmeyen kargo, teslim edilmeyen paketler ile ilgili problemlerinizi bildirmek isterseniz bunu ilgili firma ile iletişime geçerek yapabilirsiniz.

Ceva Lojistik kargoları neden geç geliyor? Yurtiçi ve yurtdışı tabanlı hizmet veren Lojistik firmasında bazı vatandaşların kargoları geç gidebiliyor. Şikayetleri incelediğimizde bazı vatandaşlar kargolarının 20 gündür ulaşmadığını belirtmekte. Fakat kargonuz ile ilgili bir problem yaşadığınızda aşağıdaki iletişim numarasını kullanarak direkt Ceva Lojistik ile iletişime geçin. Bu sayede hızlı ve doğru bilgiler alırsınız. İnternette gördüğümüz şikayetler abartılmış olabilir.

Ceva Lojistik Kargo Sorgulama

Ceva Lojistik’te bulunan kargonuzu takip numarası ile sorgulayabilirsiniz. Henüz gelmeyen kargonuzun durumunu öğrenmek ya da ne zaman teslim edileceğini sorgulamak için Ceva Lojistik kargo sorgulama platformunu kullanabilirsiniz.

Yukarıdaki bağlantıyı ziyaret edip, kargo takip numarasını kullanarak kargonuzun son durumunu öğrenebilirsiniz.

Ceva Lojistik Çağrı Merkezi İletişim

Kargo şikayetleri ve kargonuzun durumunu öğrenmek, farklı şikayet görüş ve önerilerde bulunmak için aşağıdaki telefon numaralarını kullanarak Ceva Lojistiğe ulaşabilirsiniz.

  • Ceva Lojistik Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0 216 633 44 44
  • Ceva Lojistik e-Ticaret İşlemleri Telefon Numarası: 0 216 999 24 40

Ceva Lojistik Şikayetleri Ceva Kargom Halen Gelmedi

  1. Şikayet

27 Ağustosta Trendyol’dan sipariş ettiğim 7356*92 numaralı kargom halen yolda olarak görünüyor. Ceva lojistiği aradım fakat bana net bir bilgi vermiyor bir kargo 20 günde gelir mi çok saçma.

2. Şikayet

Ceva Lojistik Gelmeyen Kargo

30 Ağustos 2021 tarihinde trendyol.com dan aldığım Setay marka arabalı yatak ****** Takip numaralı kargom 14 gündür teslim edilemedi. Ceva lojistik firmasını arıyorum fakat ulaşamıyorum. Kargom ne zaman gelecek?

3. Şikayet

Ceva Lojistik Teslimat Sorunu

Trendyol’dan 24 Ağustosta aldığım ****** kargo takip numaralı siparişim Ceva lojistik Tarafından teslim edilmedi. Ceva lojistik çağrı merkezini aradığımda ise araştırıldığı söyleniyor. Trakya şubeyi aradığımda ise ürünün parçaları kayıp şeklinde cevap veriyorlar. Trendyol’a sorduğumdaysa lojistik firması teslim edildi olarak belirtmiş şeklinde cevap alıyorum. Ceva lojistiği arayıp sorduğumda ise hayır teslim edildi olarak işaretlemedik diyorlar. Siparişim nerede?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu