Teknoloji

En İyi Çin Alışveriş Siteleri: İncelemeler, Puanlar ve Tavsiyeler

Çin Alışveriş Siteleri, Çin pazarı online alışveriş siteler, Çin malı satış siteleri, En ucuz Çin siteleri, En güvenilir Çin alışveriş siteleri hangileri işte detaylar.

Çin dünyanın en büyük tedarik ve üretim merkezi durumunda. Durum böyle olunca Çin üzerinden alınan bir ürün iç piyasadan daha uygun fiyatlı olarak elimize geçmekte. Çin alışveriş siteleri üzerinden yapılan alışverişleri tüketici koruma kanun ve kuralları ile artık çok güvenilir olduğu için daha karlı oluyor. Ülkemizde üretimi olmayan birçok ürünü de almak mümkün olduğu için Türkiye de gittikçe yaygınlaşmaya başladı.

Elektronik ürünler olarak Çin üretim merkezi olduğu için kalite konusunda herhangi bir sıkıntı oluşmadan ürünü alabiliyorsunuz. Pandemi nedeniyle yapılan alışverişler azalması söz konusu olsa da popülaritesini hiçbir zaman kaybetmedi.

Teknoloji ve ulaşım o kadar gelişti ki dünyanın diğer tarafından yaptığın alışveriş evine 2 hafta içerisinde iletiliyor. Telefonuna veya bilgisayarından alışveriş sitesine dilediğin gibi gezerken aradığın ürünü çok daha uygun fiyatlı alma imkanı sağlıyor. Üstelik alışveriş yaptığın siteler bir iki hafta içerisinde ürünü teslim etme garantisi ile güvenle alışveriş yapma imkanı sunuyor. Maddi olarak çok karlı olduğundan çokça tercih edilen Çin alışveriş siteleri arasından en güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı siteleri sizinle paylaşacağız.

Çin Alışveriş Sitesi

Gümrük düzenlemesi ile gelen tüm ürünler üzerinden vergilenme söz konusu olduğundan alışveriş trafiğini bir nevi düşürse de halende bazı ürünlerde ülkemizdekilerden daha ucuza gelme imkanı sunduğundan tercih edilmeye devam ediyor. Alınan ürün üzerinden gümrük vergisi ile birlikte ödeme ilk başta alındığından teslimat sırasında ekstra bir ücret çıkmıyor. Ayrıca Çin pazarı online alışveriş işlemlerinde sevkiyatlar tüm ülkelere yapıldığından kargo gelmeme korkusu olmuyor. Sizinle paylaşacağımız siteler güvenilir Çin alışveriş siteleri olduğu gibi içerisinde en ucuz ürünleri bulabileceğiniz en ucuz Çin sitelerini de paylaşacağız.

Çin alışveriş siteleri 2023 yılında biraz daha popülaritesini azaltsa da güvenilirlik bakımından ve ucuzluk bakımından halende çok tercih ediliyor. Çoğu insan ucuz Çin siteleri güvenilir olmadığını düşünse de ülkemizdeki birçok marka Çin sitelerinden alışveriş yapıp isim bastırarak ülkemizde satıyor. Türkiye’deki potansiyelin farkında olan Çin alışveriş siteleri Türkçe dil desteğini de sunmakta hatta TL bazlı ödeme tutarlarını da kabul eden siteler bulunmaktadır.

Güvenilir Çin Alışveriş Siteleri

Güvenilir Çin alışveriş siteleri, Yurtdışından alışveriş halende riskli bir konu olduğunu düşünüp Çin sitesinden alışveriş yapmaya korkan kirşler bulunmakta, internette dolandırılacağını düşündüğünden ve gelecek ürün ile talep edilen ürün arasında fark olacağını düşündüklerinden bu korku oldukça normal. Evet bu durum sadece Çin alışveriş sitelerinde değil internet üzerinden alışveriş yapan herkesin başına gelebilecek bir durum.

Ama güvenilir Çin alışveriş sitelerinde yaptığınız alışveriş aynı Türkiye’deki büyük e-ticaret siteleri ile aynı güveni size verir. 90 günlük ürün koruma programı olduğundan eğer ürün yolda kaybolursa veya gelen ürün bozuk veya kırık çıkarsa para iadesi sağlanır. Çin sitelerinden alışveriş korkunuzu yenmek için güvenilir Çin online alışveriş sitelerini tercih etmeniz yeterli olacaktır. Artık Yurtdışı alışveriş siteleri ile ürün alma çok basit ve güvenilir. Birçok sitenin mobil uygulaması olduğu için çok hızlı bir şekilde alışveriş işlemlerini tamamlamak mümkün. En güvenilir çin alışveriş sitelerini oluşturmak gerekirse sıralama şöyle yapılabilir.

1. Aliexpress

Güvenilir Çin Alışveriş Siteleri

Çin’in ve dünyanın en büyük e-ticaret sitesi olan Aliexpress alışveriş sitesinde a dan z ye tüm ürünleri bulmak mümkün. Çok geniş bir ürün yelpazesi olduğu için çok fazla kullanılan sitenin dünyanın neredeyse her ülkesine kargo teslimatı bulunmakta. Hem bireysel hem kurumsal müşterilere hizmet veren site ödemelerde birçok para birimini de kabul etmekte. Sitenin Türkçe dil desteği de olduğu için ülkemizde de tercih ediliyor. Çin sitelerinden alışveriş işleminin ne kadar kolay olduğunu uygulamasını kullanınca anlıyorsunuz.

Ürünleri arasında giyim, teknoloji, ev ürünleri, spor, bahçe, sağlık ürünleri, kişisel bakım ürünleri ve otomobil gibi birçok ürün kataloğu bulunmaktadır. Aliexpress uygulaması ara yüzünün basitliği ve alışverişlerde sunulan özel indirim kuponları ile alışverişinizin çok daha uygun fiyata gelmesini sağlıyor. Ürünü alırken vergisini de ürün ile birlikte ödediğinizden gümrükte bir sorun olmadan teslim alabiliyorsun. bu yönleri ile en iyi Çin alışveriş siteleri arasında başta yer alıyor.

2. Banggood

Çin Alışveriş Siteleri
Çin Alışveriş Siteleri

Çinin en büyük ikinci alışveriş sitesi olan Banggood oldukça tercih edilen site Türkçe dil desteği olduğu için ülkemizde de oldukça tercih ediliyor. Banggood kargoları Aliexpress’e göre biraz daha hızlı teslim edilmesinden kaynaklı son dönmelerde biraz daha fazla kullanılmaya başladı. Ödeme sırasında TL ile ödemeyi de kabul eden site üzerinden yapılan alışverişlerde vergileri de hesaplayarak ödeme aldığından gümrüğe takılma ihtimali yok denecek kadar az. Siparişini verdiğiniz ürün 2 – 3 Hafta içerisinde elinize ulaşıyor. Elektronik, giyip, kişisel bakım, spor, otomobil, sağlık birçok kategoride ürün tedarik ettiğinden ve oldukça güvenilir bir site olduğu için gönül rahatlığı ile alış veril yapılabilir. Güvenilir Çin alışveriş siteleri arasında ilk sıralardadır.

3. HobbyKing

HobbyKing

Kendinizi ve sevdiklerinize sürprizler yapmak isterseniz muhteşem bir site olan HobbyKing ürün gamında hobi ürünlerinin tamamı neredeyse bulunmakta. Dünyanın en büyük hobi ürün satıcısı olan site birçok eğlenceli ürün bulunmakta. Türkçe desteği olmayan sitede ülkemize transfer işlemleri sağlamakta. Aldığınız ürün yaklaşık bir ay içerisinde elinize ulaşıyor ve müşteri koruma kanunu çerçevesinde ürün elinize geçtikten sonra memnun kalmazsanız veya ürün ile ilgili bir sorun çıkarsa iade edebilirsiniz ve ücret iadesi alabilirsiniz. Hobi ürünleri satan Çin sitesi alışveriş içinde oldukça güvenilir.

4. Gearbest

Gearbest
Çin alışveriş sitesi Türkçe

Gearbest Türkiye pazarına oldukça önem veren bir Çinli alış veriş sitesi. Türkçe dil desteği olan site TL olarak ödeme imkanı da sunmakta. Geniş bir ürün yelpazesi bulunan birçok ürünü bulmanız mümkün. Uygun fiyat ve kullanıcılarına tanıdığı özel indirim kuponları ile uygun fiyat ve kaliteli ürünleri bulma mümkün. Satın aldığınız ürün 30 – 40 gün içerisinde elinize geçtiği için transfer süreci biraz yavaş sadece. Çin alışveriş sitesi Türkçe dil desteği olduğu ve güvenilir hizmet verdiği için oldukça tercih edilen bir sitedir.

5. DHgate

Çin pazarı online alışveriş
Çin pazarı online alışveriş

DHgate birçok ülkeye ücretsiz sevkiyat imkanı sunan site. Türkiye pazarına önem verdiği için Türkçe dil desteği de sunmakta. Toptan ve perakende satışların yapılabildiği sitenin ürün çeşitliliği oldukça geniş ve size tanımlanan özel indirimlerle çok uygun fiyatlı olarak ürünler alabilirsiniz. Toptan alınan ürünleri oldukça uygun fiyata alabileceğiniz site transfer hizmetini ücretsiz olarak sunmakta. Çin pazarı online alışveriş için oldukça güvenilir bir setedir.

6. DealExtreme

En ucuz Çin sitesi

DealExtreme 1 dolarlık bile ürün siparişinizi bile teslim eden site Türkçe dil desteği maalesef bulunmuyor. Türkiye de önceden çok tercih edilen site şu sıralar pek ön planda olmasa da hızlı teslimat seçenekleri de sunmakta. Özel kampanya günlerini yaklarsanız gerçekten çok uygun fiyatlı birçok ürün bulabilirsiniz. Teslimat süreleri 1 – 2 hafta olarak belirtilen sitenin hızlı teslimat seçeneği de bulunmakta. En ucuz Çin sitesi ve Çin malı satış siteleri arasında en uygun fiyatlı sitedir.

7. Geekbuying

Geekbuying Çinli alışveriş sitesi üzerinde Türkçe dil desteği ve TL ile ödeme seçenekleri var. Ayrıca çok geniş bir elektronik ürün yelpazesi bulunuyor. Birçok elektronik ürünü çok hızlı bir şekilde alabileceğiniz sitede ayrıca 1 – 2 hafta teslimat süresi sunduğundan oldukça hızlıdır. Çinli diğer alışveriş siteleri gibi tüketiciyi koruma sözleşmeleri ile ürün elinize geçmemesi veya herhangi bir sıkıntı yaşamanız durumunda iade seçenekleri bulunmakta. Geekbuying cin alışveriş sitesi oldukça güvenilirdir.

8. LightIntheBox

LightIntheBox Dünya genelinde hizmet veren Türkiye potansiyelini de bilen sitede Türkçe dil desteği bulunmakta. Giyim, spor telefon aksesuar, otomobil gibi geniş bir ürün çerçevesi bulunan site özel kampanyalar ile çok yüksel indirimler sunmakta. teslimat süreside oldukça kısa olan site ülkemizde de sıkça kullanılan bir ucuz Çinli alışveriş sitesidir.

9. MiniIntheBox

MiniIntheBox Türkiye pazarını benimseyen Çinli alışveriş sitelerinden biri olan MiniIntheBox çok hızlı teslimat ve Türkçe dil desteği ile oldukça güvenilir bir site. Ülkemizde de ürün yelpazesinin genişliği ve ürünlerinin kalitesi nedeniyle oldukça tercih ediliyor. Ürünlerdeki indirim oranları ile çok kaliteli ürünleri çok uygun fiyata elde edebilirsiniz. Transfer ve teslimat süreside oldukça hızlı olan site iade işlemlerini de sorunsuz bir şekilde yapmakta. Çin internet alışveriş sitesi olarak oldukça güvenilirdir.

10. Zaful

Zaful özellikle giyim üzerinde sunduğu ürünler ile aylık moda takibi için milyonlarca insan girmekte. Türkçe dil desteği olmayan site ülkemizde kullanım toptan ve perakende alışlarda kullanılmakta. Ürünleri oldukça kaliteli olan sitenin teslimat süresi de 1 – 2 hafta olarak belirlenmiş durumda. Giyim ürünlerinde gümrükte takılma gibi bir durum olmadığından ve sitede oldukça güvenilir bir site olduğundan gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. Zaful cin alısveris sitesi çok uygun fiyatlı ve kaliteli ürün sunmakta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu