Oyun

CS GO Round Süresi Uzatma Nasıl Yapılır? 2023

CS GO round süresi uzatma, cs go zaman uzatma kodu, cs round süresi uzatma, csgo round süresi artırma, csgo zaman uzatma kodu, csgo round uzatma kodu nasıl yapılır işte detaylar.

Counter Strike Global Offensive en çok oynana ve online oyunlardın başında. Oyuncuların bolca vakit harcayıp eğlenceli zaman geçirdikleri çok tercih edilen bir oyun. İlk çıktığı tarihten günümüze popülaritesini kaybetmemiş oyun içerisinde diğer oyunlardan farkı olarak belirli kodlar ile oyuna özellikler ekleyebiliyoruz. Bu özellikler sayesinden oyun kalitesini kendi zevklerimize göre şekillendirdiğimizden çok daha fazla eğlenerek oyunu oynayabiliyoruz. Oyun içerisinde bu değişiklikler biride botlara karşı yapılan maçlarda round süresini uzatarak istediğiniz uzunlukta maçlar yapabilme. Peki bu kodu nasıl ekleyebilirsiniz.

Valve tarafından geliştirilen CS:GO oyunu 2012 yılında ilk çıkış tarihinden sonra devamlı güncellemeler ile en iyi oyun keyfi almanız için belirli yenilikler oyun içerisine getirdi. Birinci şahıs nişancı oyunu olan oyun arkadaşlarınız ile botlara karşı oynar iken oyun içerisindeki verilen süreyi uzatarak daha fazla keyif alma ve daha fazla bot öldüre bilmenizi sağlıyor. Bunun için CS GO zaman uzatma kodu girmeniz gerekecektir. Buy CS round süresi uzatma kodunu oyun başlangıcında yönetici olarak girmeniz gerekecektir.

CS GO Zaman Uzatma Kodu

CS GO round süresi uzatma,
CS GO round süresi uzatma

CSGO zaman uzatma kodu, oyunun başlangıcında girilmesi gereken bir koddur. Bu kod sayesinde maçı istediğiniz bir süreye ayarlayarak daha uzun oyun oynayabilirsiniz. Csgo round süresi artırma için yapmanız gereken,

  • ESC tuşuna basıp açılan ekrana “mp_roundtime 45” yazın.
  • Bu kodu yazdıktan sonra oyun süresi uzayacaktır. Süre olarak 45 dakikaya raund sürecektir.. 
  • mp_roundtime yazan yerden sonraki sayıyı değiştirerek süreyi ayarlamak size bağlı
  • İsterseniz oyunu çok daha uzata bilir veya daha kısaltabilirsiniz.
  • Bu kod sadece arkadaşlarınız ile oynadığınız oyunlarda geçerli olacaktır. Online oyunlarda kullanamazsınız.

CS GO süre uzatma bu şekilde yapılmakta. CSGO zaman uzatma kodu çalışmadığında ise aşağıdaki yöntemler ile destek alabilirsiniz.

CS GO Round Süresi Uzatma Kodu Çalışmıyorsa Ne Yapmalı?

CSGO round süresi uzatma kodu çalışmıyorsa ne yapmalısınız. ESC ye basıp verilen kodu doğru yazdığınızdan eminseniz fakat yine de oyun süresi uzamadıysa yapmanız gereken şeyler

  • İnternet üzerinden yapılış videolarını tekrar izleyerek deneyebilirsiniz. Discord üzerinden yaşadığınız sorunu dile getirerek destek talep edebilirsiniz.
  • Arkadaşlarınız içerisinde bu işlemi yapabilecek arkadaşınıza AnyDesk veya Teamviewer benzeri bir programla ekran paylaşımı açıp destek alabilirsiniz.

Çevrenizde veya arkadaşlarınız arasında bunu yapabilecek kimse yoksa ve Discord üzerinden destek talebiniz karşılanmadıysa yapmanız gereken Counter Strike Global Offensive resmi web sitesine giderek iletişim sekmesinde yaşadığınız problemi dile getirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu