Oyun

CS GO Silahı Sol Ele Alma Kodu

CS GO silahı sol ele alma kodu, cs go el değiştirme kodu nedir, cs go sağ el kodu nedir işte detaylar.

CS GO Silahı Sol Ele Alma Kodu, CS:GO Valve tarafından 2021 yılında geliştirilen ve tüm dünyada en çok oynanan çok oyunculu bir taktiksel nişancı oyunudur. Oyun çok sevilmesinin nedenleri hem bilgisayarı diğer oyunlar kadar yormaması hem de birçok kodla diğer oyunlarda değiştirilemeyen özellikler CS:GO üzerinden çok rahat bir şekilde değiştirilebilmesi. Oyun e-spor camiasında da çok sevilen bir oyun olduğu için düzenli olarak turnuvaları düzenlenir. Oyunun oynaması da çok kolaydır. Beşe beşlik iki takımın savaştığı oyunda ya Terörist yada Anti Terörist olarak savaşırsınız. Amaç Terörist için oyun esnasında bombayı belirlenen yere kurmak ve karşı takımın yani Anti Terörist takımının imha etmesini engellemek. Oyunun bir çok rakibi olsa da hiçbiri CS:GO kadar tercih edilmedi.

Oynayış tarzları da oyun içerisinde bir o kadar değişir. Mausa zıplama kodu ekleyerek diğer oyuncuların ateşlerinden kaçmak veya oyunun içerisinde silahı sağ el yerine sol ele almak gibi farklı oynayış tarzları vardır. Bazıları bunu sadece oynayış alışkanlığı olarak görse de bir kısım oyuncuda rakipleri daha hızlı görüp hızlı refleks ile onları avlamak daha kolay olduğunu düşünüyor.

CS GO El Değiştirme Kodu Nedir – Nasıl Yapılır

CS:GO oyununda oyun içerisinde bir kod eklemek isterseniz bunu konsol üzerinden yapmalısınız. Bu işlem için öncelikle oyunun ayarlar kısmından Geliştirici Konsolu Etkinleştir seçeneğini aktifleştirmeniz gerekecektir. Bu sayede “é” tuşuna bastığınızda geliştirici komut konsolu açılacaktır. Bu sayede oyun içerisinde kullanabileceğiniz kodları buraya ekleyebilirsiniz. Bu kodlar içerisinde bunny hop, görüntü ayarları ve CSGO silahı sol ele alma kodu gibi kodlar bulunur. Bu kodları kullanarak oyunu daha iyileştirebilir ve kendi kullanımınıza göre ayarlamalar yapabilirsiniz. Misal csgo el değiştirme kodu olarak kullanarak CS GO da silahı sol ele alma veya cs go sağ ele alma yaparak el değiştirebilirsiniz.

Oyun içerisinde konsolu açmak size çok yardımcı olacaktır. Silah hassasiyeti ekran görünümü veya mausa tuş ataması yaparak diğer oyunculardan daha önde olabilirsiniz. CS GO silahı sol ele alma kodu ile oyun içerisinde silahınızın hangi elinizde tutmak isterseniz ona göre değiştirebilirsiniz. Birçok profesyonel oyuncu cs go Sol el kodu kullansa da bu tamamen sizin tercihiniz. Görüş ve oynayış şeklinizle alakalı bir durum olduğu için CS GO el değiştirme kodu size bir üstünlük sağlatmayacaktır.

CSGO Silahı Sol Ele Alma Kodu

CS GO silahı sol ele alma cl_righthand 0 koduna yazdığınızda silah sol veya bıçak sol elinize geçecektir. Eğer tekrar sağ ele almak isterseniz CS GO sağ ele alma cl_righthand 1 kodunu yazmanız yeterli olacaktır. Bazı bölümlerde sağ veya sol el fark ettiğini söyleyenler var veya pozisyonunuz için silahı tutmanız gereken el farklılık gösterirse işe yaraya bilir ama tamamen oynama alışkanlığınıza bağlıdır. Eğer alışkın değilseniz sol el ile oynamada çok zorlanabilirsiniz. İstedğim zaman sağ veya sol ele anlık geçirmek isterseniz CS GO el değiştirme bindtoggle m cl_righthand bu kodu yazdığınızda “m” tuşuna her bastığınızda el değişecektir. Burada “m” yerine size daha rahat gelen farklı bir tuşta atayabilirsiniz. Bütün el değiştirme kodlarını;

  • CS GO silahı sol ele alma cl_righthand 0
  • CS GO sağ ele alma cl_righthand 1
  • CS GO el değiştirme bindtoggle m cl_righthand

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu