Oyun

CS:GO Bunny Kodları 2023 Bunny Açma Nasıl Yapılır?

Csgo bunny kodları ile bunny hızlandırma nasıl yapılır detayları. Csgo bunny hızlandırma kodu nedir ve ne işe yarar? Oyunda bunny nasıl yapılır gibi merak ettiğiniz konularda sizi bilgilendiriyoruz.

CS:GO Bunny Kodları, oyununda çoğu profesyonel e-sporcu ve yayıncının elinde bıçak varken oldukça hızlı hareket ettiğini görmüşsünüzdür. Bu olaya oyuncular arasında Bunny Hopping deniliyor. Csgo’da oyun panelinden normal ayarlardaki bunny ayarlarını değiştirmek mümkün. Csgo Bunny kodu ve diğer Csgo bunny kodları sadece yetkili olduğunuz sunucularda çalışmaktadır. Özetle rekabetçi oyunlarda bunny kodu çalışmaz.

Csgo Bunny Hop Açma Kodu

Csgo bunny açma kodu, kullanmak isteyen oyuncular aşağıdaki anlatımı sırası ile uygulamalıdır. Bu adımları uyguladıktan sonra oyunda bunny yapmak çok daha kolay olacak. Çoğu kişinin bilmediği fakat sürekli karşılaştığı Cs: Go bunny nasıl yapılır sorununun yanıtını burada bulacaksınız.

Csgo Bunny Hop Kodları

Bildiğiniz gibi Csgo oyununda kodlar konsola yazılmaktadır. Csgo Bunny kodunu da konsola yazmanız gerekiyor. Bunny kodunu nasıl gireceğinizi bilmiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayın.

  • Konsolu (“) tuşunu kullanarak açın.
  • Eğer bu tuşa dokunduğunuzda açılmadıysa sunucuda bunny kodları yazabilmek için konsola “sv_cheats 1″ yazmamız gerekir.
  • Yukarıdaki adımları uygulayıp ardından boşluk tuşuna basılı tutarak bunny yapmak için “sv_autobunnyhopping 1” yazmak gerekir.
  • Yukarıdaki işlemleri uyguladıktan sonra boşluk tuşuna basıldığı halde karakter sürekli zıplayacaktır. Eğer ayarlar aktif olmazsa “mp_restartgame 1” kodunu kullanmalısınız.

Csgo Bunny Hızlandırma Kodu

Üst kısımdaki ayarları yapıp Csgo bunny kodunu aktif ettiğinizde standart hızda bunny yapılabilir. Eğer csgo bunny hızlandırma kodunu da kullanmak isterseniz, aşağıdaki kodu buradan kopyalayıp, yukarıdaki adımları uyguladıktan sonra konsolu açıp oraya yapıştırın ve bunny hızlansın.

sv_cheats 1;sv_enablebunnyhopping 1;sv_maxvelocity 7000;sv_staminamax 0;sv_staminalandcost 0;sv_staminajumpcost 0;sv_accelerate_use_weapon_speed 0;sv_staminarecoveryrate 0;sv_autobunnyhopping 1;sv_airaccelerate 2000

Csgo Bunny Kodları Steam

Steam üzerinden oynadığınız cs oyununda da geçerlidir. Oyunda daha hızlı Bunny yapmak isteyenlerin tercih ettiği, Csgo Bunny Kodları yukarıda detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Bu anlatımlara uygun şekilde gerekli işlemleri yapmanız yeterli olacaktır.

Oyunda kendinizi geliştirmek için bunu yapmanız oldukça önemlidir. Tekrardan hatırlatalım rekabetçi modlarda bunny yapmak mümkün değildir.

Cs Go Bunny Açma Kodu Bunny Hızlandırma Kodu

Cs Go Bunny Açma Kodu Bunny Hızlandırma Kodu kullanarak oyuncuların zıplama kabiliyetlerini geliştirmesi mümkündür. Bunny seçeneği ile, haritada çok daha hızlı bir şekilde hareket etmeniz bu sayede mümkündür. Maç sırasında çok daha hızlı ve pratik bir biçimde zıplamaya yarayan cs go bunny açma ayarları, konsola yazılacak bir kod ile gerçekleşir.

CS:GO Bunny Kodları – Bunny Açma Nasıl Yapılır? ile alakalı aklınıza takılanları ve yapamadığınız bir şey varsa yorum kısmından bize sorabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu