Haber

Doch (Oğuzhan) Kaç Yaşında – Nereli – Boyu – Pubg ID’si

Doch Kaç yaşında? Pubg Mobile denince akla ilk gelen Kaos takımı oluyor. Kaos takımının kurucularından biri olan Oğuzhan, bilinen lakabıyla Doch hakkında merak edilen her şey burada. Kaos’un kurucu oyuncusu olan Doch hakkındaki bilgileri sizin için topladık. Kaos doch kimdir, nerelidir, kaç yaşında, kaç kilo, boyu ve hakkında merak edilen her şey. En çok izlenen Pubg Mobile oyuncularından biridir. Ayrıca ilk Avrupa birinciliğini alan Mobil oyuncudur.

Doch Nasıl E-Spor

2017’de liseden mezun olduktan hemen sonra Dershaneye gidiyordu, mezuniyet hediyesi olarak Dedesi ona iPhone 7 Plus cep telefonu hediye etti. O sıralar Pubg Mobile daha yayınlanmadığından boş zamanlarını Twitch ve diğer sosyal medya platformlarında Pc Pubg izleyerek geçirdi.

2018 yılı Ocak ayından itibaren ise Pubg Mobile Çin sunucularında çıktıktan sonra Çin sunucularından Pubg Mobile oynamaya başlar. Sosyal medya üzerinden Pubg Mobile guruplarına dahil olur.

Mart 2018 de Pubg Mobile Globalde yayınlanınca Klanı kurup Instagram da gönderiler paylaşmaya başladı. Kendi kitlesini oluşturduktan sonra Doch PUBG Mobile’nin 2018 yılında düzenlemiş olduğu STAR CHALLENGE turnuvasında Avrupa’da Şampiyon oldu.

Doch Gerçek Adı

M. Oğuzhan Özyetiş

Doch Kaç Yaşında

Doch 16 Eylül 1999 doğumludur.

Doch Hangi Telefonu Kullanıyor

iPhone 11 Pro Max marka cihazla ve iPad Pro ile içerik üretiyor.

Doch Aylık Ne kadar Kazanıyor

Aylık Sponsorlar ile birlikte 50 – 70 bin civarında kazanıyor.

Doch İletişim Bilgileri (Telefon Numarası)

Youtubehttps://www.youtube.com/c/DochYT
Mail Adresi: doch@temagency.com
İnstagram Adresi: https://www.instagram.com/slmbnoguzhan

Şuanda Nimotv de yayın yapmaktadır.

Telefon Numarası: Sürekli rahatsız edileceğinden dolayı diğer fenomenler gibi Doch’un da telefon numarasına ulaşmak mümkün değildir. Bu nedenle mail adresi ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu