Haber

Doğum Saati Öğrenme 2024 Hastaneden Doğum Saati Sorgulama

Doğum saati öğrenme, Doğum saatini nasıl öğrenilir, Doğum saatini nasıl öğrenebilirim işte detaylar. Doğum tarihini biliyor fakat saatini bilmiyorsanız bu bilgiler işinize yarayacak.

Doğum saati öğrenme, Doğum saatini öğrenme ne için gereklidir. Astrolojide doğum gününüz kadar doğum saatinizde bir o kadar önemlidir. Astrolojik olarak doğru hesaplamaların yapılabilmesi için ve gelecek ile ilgili öngörüler için doğum saatiniz çok önemledir. Astrolojik olarak yıldız haritanız hesaplanırken doğum yeriniz doğum gününüz ve doğum saatiniz çok önemlidir. Çünkü bu bilgiler size özeldir. Başka kimse aynı yerde olamayacağı için gelecek ile ilgili öngörülerde ve doğru yol haritasının çıkarılması için bilinmesi gerekir. Bu an sadece size ait olduğu için bu harita tamamen sizi belirleyecektir. Sizin doğumunuzdaki dünyanın açısı ve yıldızların konumu ile belirlenen harita hesaplaması oldukça zahmetlidir.

Doğum Saati Nasıl Öğrenilir

Doğum saati nasıl öğrenilir, Doğum saatine ulaşabilmeniz için öncelikle hangi hastanede doğduğunuzu bilmeniz gerekir. Eğer 1999 öncesinde doğmuş iseniz, bu bilgilere internet üzerinden ulaşamazsınız. Sadece hastaneye giderek arşivden dilekçe doldurarak talep edebilirsiniz. Hastaneye gerekli dilekçeyi verdikten sonra arşivden hastane doğum kayıtlarını öğrenme ile doğum saatinizi öğrenebilirsiniz. Hastaneden doğum saatini öğrenme sadece hastaneye giderek ve dilekçe doldurarak yapılır.

Doğum Saati Öğrenme

Hastanede doğum yatınız ama o hastanenin arşivi atıldı veya hastane taşındı, hastane kapandı gibi durumlarda yine ailenizden ve doğumu hatırlayan kişilerden bilgi almanız gerekecektir. Eğer hastanede doğmamışsam doğum saati nasıl öğrenebilirim. Böyle bir durumda doğum saatinizi annenize sorarak bilgi alabilirsiniz. Eğer anneniz hatırlamıyor ise doğumda bulunan kişilere veya o zamanı hatırlayan kişilere danışarak bu saat aralığını belirleyebilirsiniz.

Doğum Saatini Nasıl Öğrenebilirim

Hastanede bulamadınız veya hastanede doğmadınız. Peki doğum saatinizi bilmiyorsanız ne yapabilirsiniz. Doğum saati sorgulaması nasıl yapılır. Doğum saatini sorgulamayı Rektifikasyon yöntemi ile yapabilirsiniz. Eğer herhangi bir şekilde doğum saatinize ulaşamıyorsanız öncelikle kendinizi bir gözlemleyeceksiniz. Gündüz insanı mısınız yoksa gece insanı mısınız. Gündüz insanı iseniz güneşiniz yatay ufuk çizgisinin yukarısında olur haritada. Gece insanı iseniz yatay ufuk çizgisinin altında olur. Yani gece daha çok çalışmayı seviyorsanız ve daha verimli çalışıyorsanız gece insanısınızdır. Sabah kendinizi daha aktif hissediyorsanız ve enerjik olarak görüyorsanız buda gündüz insanı olduğunuz anlamına gelir. Doğum saatinizi belirlemek için kullanılan haritalarda dörtlü bölmeler kullanılır.

Bu bölmelerden yatay ufuk çizgisi olarak düşünürsek eğer çok objektif, sosyal biriyseniz, bir şeyleri içinizde tutmayı sevmiyorsanız gezegen yoğunluğunuzu yukarı almanız gerekir yani gündüz insanısınız . Eğer her şeyi kendinize saklayıp içinizde tutuyorsanız, sübjektif biriyseniz, kişilere karşı ön yargılıysanız, içine kapanık ve evcilseniz sizde gece insanısınız yani yatay ufuk çizgisinin altındadır bütünü gezegenleriniz.

Birde dikey ufuk çizgisi vardır. Dikey ufuk çizgisinin sağ tarafında kendinizi başkalarının iradesine bıraktığınız alanlardır. Yani başkaları ile birlikte iş yapmayı seviyorsanız ve başkaları ile çalışırken kendinizi daha verimli hissediyorsanız doğduğunuz gün gezegenler daha çok sağ tarafa ekleyin. Eğer kendi kaderiniz kendiniz yönetmek istiyorsanız ve tek başınıza çalışırken daha verimli olduğunuzu düşünüyorsanız doğduğunuz gün gezegen toplanışı sol taraftadır diye düşüne bilirsiniz. Bu şekilde yaklaşık doğum saatinizi belirlemiş olursunuz.

Doğum Saatini Öğrenme

Bunun dışında doğum saatini öğrenme prenatal haritalar ile doğmadan önceki dolun aylar yeni ayların dizilimi siniz ruh yolculuğunuzu belirler. Bu şekilde ay düğümleri ile yıldız haritanızı belirlemekte kullanabilirsiniz. Doğum tarihini biliyorsunuz ama saati bilmiyorsanız. Bir gezegeni birinci eve çekmek yöntemi ile de belirlenebilir. Solar Return haritaları ile Sun in 1st güneşinizi yükselene koyarlar ve güneşin içi açılarak buna göre bir hesaplama yapılmaya çalışılır. Bu yöntem ile kariyeriniz babanız ile olan ilişkiniz 22 – 41 yaş arası yaşantınız ve karakter, varlık gibi konulara bakılır. Bunun dışında diğer gezenleri yapabilirsiniz. Ayı birinci eve çekebilirsiniz. Ay’ı birinci ev çizgisine çekerek Moon on 1st haritası olarak kullana bilirsiniz. Anneniz ile aranızdaki ilişkileriniz içgüdüsel anlamda kendinize davranışınızı görebilirinizi. Kendiniz ile ilgili çocuklar ile ilgili yorumlarsınız.

Merkür’ü birinci ev çizgisine alırsanız: Akıl, 4-14 yaş ifade becerilerinizi görüntülersiniz. Venüs’ü birinci ev çizgisine alırsanız: Aşk ilişkilerinizi, tutkularınızı, 14-22 yaş, evlilik, ergenlik ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Mars’ı birinci ev çizgisine alırsanız: Savaş enerjinizi, eforunuzu neye harcıyorsunuz, 41-56 yaş arasını gösterir. Jüpiter’i birinci ev çizgisine alırsanız: Erdemliliğinizi, 56-68 yaş arası bereketinizi ve yaşam tarzınızı görürsünüz. Satürn’ü birinci ev çizgisine alırsanız: Hayatınızda yaşayacağınız zorluklar 68 ve sonrası hayatınız ile ilgili bilgiler bilgeliğiniz ve engelleri yorumlayabilirsiniz. Bu yedi göstergeyi incelerseniz doğum saatiniz ile öğreneceğiniz bilgilere yakın bilgilere erişmiş olursunuz.

Animodar yöntemi ile doğum saatinizi belirleyebilirsiniz. Bu yöntem ile haritadaki en güçlü gezegeni çıkarıyorsunuz. Kişinin annesinin tam emin olmadığından kaynaklı bir saat aralığı verince bu saat arlığının ortalaması alınarak hesaplama yapılır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu